دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
هدست واقعیت مجازی اپل سال 2022 از راه می رسد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
اپل تازه ترین شرکت فناوری است که به فکر تولید هدست واقعیت مجازی افتاده و انتظار می رود تا سال 2022 آن را روانه بازار کند.

به گزارش مرآت ، هدست یادشده N301 نام دارد و فعلا در مرحله طراحی اولیه است. عینک واقعیت افزوده اپل N421 نامیده می شود و هنوز پیشرفت چندانی نداشته است.

هدست واقعیت مجازی اپل رقیبی برای هدست های تولیدی شرکت های فیس بوک و سونی محسوب می شود و گفته می شود این دو شرکت قصد دارند هدست های به روزشده خود را در سال 2023 عرضه کنند.

درمورد ویژگی های فنی هدست اپل اطلاعات چندانی در دسترس نیست. گفته می شود این هدست از تولیدات رقیب گران قیمت تر بوده و در مرحله اول به طور محدود در 500 فروشگاه فیزیکی اپل توزیع می شود.

گفته می شود اپل برای افزایش توانمندی های هدست یادشده پردازنده های قدرتمندی را در آنها به کار می گیرد که قبلا در رایانه های مک نیز نصب شده بودند.

فارس

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.