تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

امام جمعه موقت سرخه:
نماز جمعه پایگاه مقابله با فتنه ها است
امام جمعه موقت سرخه گفت: نماز جمعه رسانه ای فراگیر و پایگاه مقابله با فتنه هاست و پایگاه پرداختن به نیازهای فکری مردم به ویژه جوانان و مکان دشمن شناسی و هجمه به دشمنان است.

به گزارش مرآت به نقل از ندای سرخه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نطنزی در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه که با حضور مردم ولایتمدار سرخه در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد، ضمن توصیه به تقوا اظهار کرد: همگان باید تقوای الهی را پیشه زندگی فردی و اجتماعی خود قرار دهیم.

امام جمعه موقت سرخه،به بدعهدی ها و توطئه های پایان ناپذیر آمریکای جهان خوار اشاره کرد و با اشاره به تمدید تحریم ها علیه ملت ایران گفت: آمریکا مدافع  تروریسم بین الملل است و ناقض حقوق بشر است و خود تولید کننده موشک های  هسته ای و غیرهسته ای است و اجازه می دهد اسرائیل صدها موشک هسته ای داشته باشد.

وی بیان کرد: رهبری بارها فرموده اند آمریکای جنایتکار کشوری است که سابقه بدعهدی بدخلقی تخلفات و عهدشکنی اش همیشه روشن است و ما به این دشمن جنایتکار نباید روی خوش نشان دهیم.

نطنزی با بیان اینکه دشمنی آمریکا همیشگی است و آمریکا تا آنجا که بتواند دشمنی خود را ادامه می دهد، افزود: حقوق بشر بهانه است؛ آمریکا با موجودیت نظام اسلامی ایران مخالف است.

امام جمعه موقت سرخه  اظهار کرد: آمریکا نمی تواند تحمل کند که ایران قبل از پیروزی انقلاب که نوکر حلقه به گوش آمریکا بوده است؛ اکنون مقتدر شده و از نظر سیاسی مردم سالاری را برای خود مطرح کرده است و انتخابات حداکثری برگزار می کند و از نظر اقتصادی به رشدی بالا رسیده و از نظر امنیتی جزء کشورهای اول و دوم جهان است و در تمام مقولات سرآمد منطقه شده و در عرصه های بین المللی بدون مشورت ایران نمی توانند مشکلاتشان را حل کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به سالروز اقامه نماز جمعه در ایران اشاره کرد و گفت: نماز جمعه یکی از پایگاه های مهم و اساسی برای نظام جمهوری اسلامی ایران است و به فرمان حضرت امام برای برگزاری نماز جمعه در ابتدای انقلاب در چند استان و امروز در 900 نقطه کشور نمازی وحدت آفرین و دشمن شکن برگزار می شود و آنقدر با اهمیت و با اقتدار است که مورد حسد بدخواهان و منافقان قرار گرفته است.

نطنزی با بیان اینکه نماز جمعه پایگاهی بزرگ برای تقویت انقلاب است و باید نماز جمعه را مغتنم بشماریم؛ اظهار داشت: در روایت داریم که حضرت محمد(ص) می فرمایند اگر مردم ثواب عظیم و پاداش بزرگ شرکت در نماز جمعه را می دانستند به سمت آن می شتافتند.

امام جمعه موقت سرخه با بیان اینکه مردم از ثواب نماز جمعه غافل هستند؛ گفت: نماز جمعه رسانه ای فراگیر و پایگاه مقابله با فتنه هاست و پایگاه پرداختن به نیازهای فکری مردم به ویژه جوانان و مکان دشمن شناسی و هجمه به دشمنان است.

 وی ضمن گرامیداشت آیت الله اختری و دیگر بزرگان و روحانیان این شهرستان از جمله حجت الاسلام مهدوی نژاد و شیخ حسین عربی اظهار داشت: سرخه جزء اولین شهرهایی است که در استان  دارای سکوی نماز جمعه بوده است.

انتهای پیام/ع

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه