شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

نظر استاندار سمنان درباره انتصابات چیست؟

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان گفت: در زمینه انتصابات در استان سمنان، تمام مشورت‌ها را اخذ کرده و از ظرفیت نیروهای بومی، توانمند، انقلابی و پای کار استفاده می‌کنیم.

به گزارش مرآت، سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان ظهر پنجشنبه در دیدار با رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان سمنان اظهار کرد: انتخابات در استان سمنان به‌واسطه وفاق و همدلی که بین تمامی ارکان برگزاری انتخابات ازجمله دفتر نظارت و بازرسی وجود داشته، همواره بدون حاشیه و به‌صورت مطلوب برگزار شده است.

وی با بیان اینکه  تأمین امنیت داخلی و برگزاری امر انتخابات، دو وظیفه ذاتی وزارت کشور است، افزود: در حوزه انتخابات و برگزاری این امر، همواره باید بر مُر قانون تأکید داشته و در این مسیر گام برداشت.

استاندار سمنان ادامه داد: وفاق و صمیمیت همراه با حفظ جایگاه بین ارکان برگزاری انتخابات، رمز موفقیت در امر انتخابات است که همواره در استان سمنان به آن تأکید شده و در ادامه نیز چنین خواهد بود.

هاشمی با بیان اینکه در استان سمنان در بین‌الحرمین حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) در راستای رضایت خداوند متعال عمل خواهیم کرد، گفت: مؤلفه‌های امانت‌داری و تضییع شدن حق‌الناس در برگزاری انتخابات، در استان به‌صورت جدی موردتوجه است.
وی تصریح کرد: برای پیشبرد بهتر و تسریع در انجام امور، از ظرفیت نیروهای توانمند، انقلابی، جهادی، پای کار و فعال، صاحب‌فکر و دارای شناخت کامل به استان استفاده خواهیم کرد.

استاندار سمنان خاطرنشان کرد: در زمینه انتصابات در استان سمنان، تمام مشورت‌ها را اخذ کرده و از ظرفیت نیروهای داخل استان استفاده می‌کنیم.

هاشمی خاطرنشان کرد: بسیار خرسندم که امروز در خدمت حجت‌الاسلام‌والمسلمین عربی و هیأت همراه بوده و از تلاش‌های صادقانه وی و هیأت نظارت و بازرسی بر انتخابات استان تقدیر و تشکر دارم و همکاری‌ها در این حوزه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.