تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

معاون استاندار سمنان اعلام کرد:
نظارت بر جایگاه‌های عرضه سوخت گاز در سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون ‌هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: نظارت بر جایگاه‌های عرضه سوخت گاز (CNG) توسط شهرداری‌ها و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی این استان به‌صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش مرآت، منوچهر فخری در جلسه ستاد پایش سامانه‌های حمل و نقل شهری استان سمنان اظهار کرد: شهرداران به‌عنوان مدیرانی که بیشترین ارتباط را با مردم دارند و همواره در حال ارائه خدمت به شهروندان هستند، به امور مرتبط با حمل و نقل شهری و حفظ کیفیت ارائه خدمات در این حوزه به مردم، تلاش جدی داشته باشند.

وی افزود: شهرداران با توجه به اصلاح قیمت سوخت (بنزین)، به جهت مدیریت مطلوب امور نیاز است تا در خصوص حمل و نقل و تردد شهری شخصاً و به‌صورت مستمر ورود کرده و نسبت به رفع مشکلات و کمبودها اقدام کنند.

معاون ‌هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بیان کرد: کمیته‌ای توسط سازمان حمل و نقل شهرداری و پلیس راهور به جهت حضور در مرکز کنترل ترافیک و بررسی و رفع مشکلات و موانع احتمالی در خصوص ترددها تشکیل خواهد شد.

فخری اضافه کرد: نظارت بر جایگاه‌های عرضه سوخت گاز (CNG) توسط شهرداری‌ها و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان به‌صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد.

وی با بیان اینکه جایگاه‌های عرضه سوخت گاز در استان سمنان باید به‌صورت تمام‌وقت آماده به کار باشند، خاطرنشان کرد: گشت‌های تاکسیرانی به‌صورت روزانه گزارشی از وضع عملکرد حمل و نقل عمومی در شهرها ارائه کنند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه