نظر سنجی

شما چه نمره ای (از 100) به عملکرد ریاست محترم جمهور می دهید؟

ارتباط با ما

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

شنبه 2 ارديبهشت 1396

معرفی استان سمنان

    وزیر نیرو خبر داد
نصب 14 ژنراتور در تصفیه‌خانه‌های اهواز
وزیر نیرو با بیان اینکه 14 ژنراتور در دو تصفیه‌خانه شهر اهواز آماده نصب است، گفت: 105 پست برق و 4 هزار و 800 کیلومتر از خطوط اتصال در معرض قطعی قرار داشته و نیاز به شست‌و‌شو دارند.

به گزارش مرآت  به نقل از فارس ،حمید چیت‌چیان صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به مشکلات موجود در استان خوزستان و پوزش از مردم به دلیل قطعی‌های اخیر در سطح استان اظهار کرد: پس از وقوع این مشکلات در استان خوزستان، برخی از استان‌ها امکانات خود را برای شست‌و‌شوی تاسیسات خوزستان به این استان آورده و در هفته آینده تمام مقره‌ها پاک‌سازی خواهد شد.

وی با اشاره به عدم قطع برق در زمان فعلی در سطح استان خوزستان افزود: 14 ژنراتور دیزلی به منظور کار در دو تصفیه خانه اهواز آماده نصب است تا مشکلات قطعی آب پس از به وجود آمدن مشکل در برق شهرستان وجود نداشته باشد.

وزیر نیرو با بیان اینکه سپاه، ارتش و آتش‌نشانی نیز برای کمک رسانی برای رفع این مشکلات در استان خوزستان اعلام آمادگی کردند و در این امر به ما کمک می‌کنند تصریح کرد: 105 پست برق و 4 هزار و 800 کیلومتر از خطوط اتصال در معرض قطعی قرار داشته و نیاز به شست‌و‌شو دارند.

 

 انتهای پیام

"شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان"

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه