تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

شهردار گرمسار:    
نصب دوربین‌های کنترل ترافیک گرمسار نیازمند اعتبار است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
شهردار گرمسار گفت: نصب ۳۲ دوربین کنترل ترافیک در این شهر نیازمند تخصیص اعتبارهای ملی و استانی است.

به گزارش مرآت، یاسر عربی شهردار گرمسار گفت : سالانه ۱۰ درصد از کل اعتبار شهرداری گرمسار در بخش کنترل و اصلاح ترافیکی هزینه می‌شود که افزایش اعتبار در این بخش در سالجاری با توجه به افزایش جمعیت هدف‌گذاری شده است.

وی خاطر نشان کرد: اعتبار سالانه شهرداری گرمسار برای طرح‌های کنترل ترافیک این شهر ۱۵ میلیارد ریال است که این رقم برای سال‌های آینده افزایش می‌یابد.

شهردار گرمسار ادامه داد: نصب دوربین‌های نظارتی و کنترل ترافیک در ۳۲ نقطه شهر گرمسار هدفگذاری شده است که این طرح در ۲ گام انجام می‌شود.

عربی اضافه کرد: در گام اول ۲۰ نقطه و در گام دوم ۱۲ دوربین در شهر گرمسار نصب می‌شود که براساس پیش‌بینی‌ها اجرای این طرح تا پایان سال ۹۹ به اتمام می‌رسد.

وی تصریح کرد: با اعتبارهای کنونی اجرای طرح نصب دوربین نظارتی در شهر گرمسار غیرممکن به نظر می رسد که با حمایت مسئولان استان اعتبار لازم به شهرداری گرمسار در این بخش مصوب و تخصیص داده شود.

شهردار گرمسار از میزان اعتبار مورد نیاز برای نصب دوربین نظارتی در این شهر رقمی ارائه نداد.

شهردار گرمسار گفت: برای سالجاری سه میلیارد ریال برای نصب دوربین نظارتی از سوی شهرداری گرمسار تصویب شد که این میزان اعتبار در سالجاری افزایش می‌یابد.

بر اساس سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ شهر گرمسار ۶۲ هزار و ۱۹۰ تن جمعیت دارد.

ایرنا

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه