تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

 رئیس سابق سازمان لیگ بوکس:
نسبت به بی توجهی ثوری دلگیرم/ مخالف شورایی برگزار شدن لیگ بوکس هستم
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
دلشاد گفت: از رئیس فدراسیون بوکس به دلیل اینکه در دوران کرونا یک تماس هم برای مشورت درباره لیگ با من نگرفت ناراحت هستم.

به گزارش مرات،امیر دلشاد رئیس سابق سازمان لیگ بوکس در گفت و گو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، بیان کرد: حدود ۴ ماه پیش ثوری رئیس فدراسیون بوکس برای عیادت به منزل من آمد. او  از من خواست تا به عنوان رئیس سازمان لیگ فعالیت کنم. فدراسیون یک ابلاغیه به عنوان رئیس سازمان لیگ به من داد و بالافاصله با هماهنگی  قبایی زاده دبیر فدراسیون بوکس اساسنامه لیگ را تدوین کردم.  پس از شیوع ویروس کرونا ثوری حتی یکبار هم با من تماس نگرفت و هیچ مشورتی درباره لیگ با من نکرد.

دلشاد عنوان کرد: در اساسنامه ای که برای لیگ تدوین شد،  فقط باشگاه‌ها حق تیم‌داری دارند و فدراسیون باید باشگاه‌ها را باید به حضور در لیگ بوکس تشویق کند. زمانی که کرونا در کشورمان شیوع پیدا کرد ۶ یا ۷ تیم برای حضور در لیگ بوکس اعلام آمادگی کردند و قرار شد پس از کرونا با حضور سرپرست تیم‌ها در جلسه‌ای جزئیات برگزاری لیگ بررسی شود.  

رئیس سابق سازمان لیگ بوکس در ادامه گفت: هزینه ایاب  و ذهاب  به عهده سازمان لیگ است و باید توانایی پرداخت آن را داشته باشد. باید مبلغ ورودی تیم‌ها به لیگ مشخص شود چرا که هزینه‌ها افزایش داشته است.

او گفت: ثوری در مصاحبه‌های خود اعلام کرده که لیگ بوکس به صورت شورایی اداره خواهد شد، من با این ایده کاملا مخالف هستم. همه رزومه کاری من را می‌دانند و دقیقا از سال ۸۴ که دیگر در فدراسیون بوکس خارج شدم وضعیت بوکس افتضاح شد. ۵ سال لیگ بوکس را بدون حاشیه مدیریت کردم.

دبیر سابق فدراسیون بوکس اظهار کرد: اصلا حاضر به شورایی شدن لیگ بوکس نیستم. من ۲۴ سال برای فدراسیون بیگاری کردم و اگر قرار بر همکاری باشد باید فدراسیون به من حقوق پرداخت کند.

او در پایان بیان کرد: لیگ برای هر ورزشی ضرورت دارد و از نظر مالی ورزشکاران را حمایت می‌کند. برگزاری مستمر لیگ سطح بوکس را بالا می‌برد و باعث افزایش بوکسور‌های تیم ملی می‌شود.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه