تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل راهداری استان:
نزدیک به ۲ میلیون تردد خودرو در جاده‌های سمنان ثبت شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان گفت: نزدیک به ۲ میلیون تردد خودرو همزمان با تعطیلات اربعین حسینی در جاده‌های استان سمنان ثبت شد.

به گزارش مرآت، احسان منصور کیایی مدیرکل راهداری و حل و نقل جاده‌ای استان سمنان اظهار داشت: به استنـاد آمار و اطلاعات تردد ثبت شده ۵۶ سامانه ترددشمار برخط موجود در محورهای استان، از روز چهارشنبه ۲۴ مهر تا روز شنبه ۲۷ مهر امسال یک‌ میلیون و ۹۲۹ هزار تردد در محورهای مواصلاتی سمنان ثبت شد.

وی خاطر نشان کرد: مدیریت ترافیک و دریافت اطلاعات برخط تردد در جاده‌های استان با استفاده از دوربین‌های نظارت ترافیکی، سامانه‌های ترددشمار و دیگر سامانه‌های هوشمند انجام می‌شود و ۱۷ درصد از تعداد تردد در جاده‌های سمنان در این مدت مربوط به عبور وسایل نقلیه سنگین بوده است.

مدیرکل راهداری و حل و نقل جاده‌ای استان سمنان ادامه داد: جاده‌های سمنان در روز شنبه ۲۷ مهر بیشترین حجم تردد را داشته است و در  این روز ۵۱۹ هزار وسیله نقلیه از جاده‌های استان تردد کرد.

استان سمنان بیش از هشت هزار و ۶۱۲ کیلومتر بزرگراه، آزادراه و جاده اصلی و فرعی شامل بیش از یکهزار هزار کیلومتر راه روستایی دارد.

سمنان دارای ۳۰۸ روستای برخوردار از شورای اسلامی است و ۲۵۷ روستای استان هم دهیاری دارد.

هموطنان برای مدیریت بهینه زمان در سفرها با سامانه جامع ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.