تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

    سردار غیب‌پرور:
نباید با دانشجویان انقلابی به خاطر ابراز یک حرف حق برخورد کرد
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نباید با دانشجویان انقلابی به خاطر ابراز یک حرف حق برخورد کرد در این صورت با تمام وجود از آنها دفاع خواهم کرد.

به گزارش مرآت  به نقل از فارس ،اجلاسیه سوم از دومین کنگره هم فکری آینده سازان انقلاب اسلامی با حضور جمعی از نخبگان بسیجی از سراسر ایران امروز چهارشنبه 27 بهمن ماه برگزار شد.

سردار غیب‌پرور رییس سازمان بسیج سخنران این کنگره گفت: با وجود چنین جوانانی می توانیم بگوییم انقلاب اسلامی بیمه است واین جلسه ای که شما جوانان انقلابی برگزار کرده اید جلسه ای مبارک و حائز اهمیتی است که در ایام فاطمیه برگزار شده است، همه می دانیم که حضرت فاطمه (س) بزرگ استاد ولایت مداری است.

سردار غیب پرور افزود: دفاع حضرت فاطمه ظاهرش دفاع از یک خانه گلی و محقر بود ولی در معنا دفاع از حریم ولایت بود.اگر  جایگاه امامت و ولایت در یک جامعه رو به فراموشی سپرده شود همان می شود که 25 سال امام علی(ع) خانه نشین شدند. و باید بگوییم بریدن سر امام حسین (ع) در روز عاشورا نتیجه بی بصیرتی مردم در دوران امام علی (ع) بود. الگو گیری از حضرت فاطمه در بحث ولایت پذیری منتج به تداوم انقلاب در نطام جمهوری اسلامی است .

 رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه امام راحل انقلابی را رهبری فرمودند که تمام فرمول های جهانی را بر هم زد، ادامه داد: اگر یک ملت دچار بحران هویت شود مردم آن جامعه سرزندگی خود را دست داده و دیگر اثری نخواهند داشت.

وی خطاب به دانش آموزان گفت: شما می باید هویت ملی و دینی خود را با تمام وجود باور نموده و آن را حفظ نمایید.

سردار غیب پرور با اشاره فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر دادن فرصت کارهای انقلابی به دانش آموزان افزود: مسئولان محترم آموزش و پرورش می بایست پاسخ دهند که در این خصوص چه اقداماتی انجام داده اند و چه زمینه هایی برای تحقق فعالیت های انقلابی دانش آموزان ایجاد شده است.

وی با تاکید بر اینکه دانش آموزان بسیجی می بایست جزو شاداب ترین و مؤدب ترین دانش آموزان مدارس باشند افزود: فضای مجازی و به ویژه شبکه های اجتماعی که از منظر ادب بیان و اخلاق وضعیت نامناسبی یافته است ضرورت تاثیرگذاری دانش آموزان و جوانان انقلابی را برای اصلاح این محیط دو چندان نموده است. 

 رییس سازمان بسیج ادامه داد: حاکمیت از نوع دینی بر جامعه چیزی است که دشمن برنمی تابد و از هر ابزاری برای مقابله با آن استفاده می کنند. یک روز جنگ سیاسی، یک روز جنگ اقتصادی و یک روز جنگ نرم. دشمن در برهه کنونی دو روش را در مقابله با ما پیش گرفته است. اول اینکه جنگ را خانگی کند و همزمان جنگ فرهنگی را دنبال نماید . اگر در جامعه ای ایرانی اسلامی دین را از مردم بگیرند آن موقع حتما روز پیروزی آمریکا و روز تسلط شیطان است.

سردار غیب پرور در بخش دیگری از سخنان خود با شاره به اینکه قطعا آینده متعلق به جوانان انقلابی است، تصریح کرد: اگر متوجه شویم با دانشجویان انقلابی به خاطر ابراز یک حرف حق برخورد کردند و آنها را کمیته انضباطی فرا خوانده اند  به طور مسلم با تمام وجود از آنها دفاع خواهم کرد.

وی در ادامه افزود: دانشگاه ها از مراکز بسیار محترمند و اگر کسی حرف خلاف حقی بزند با مکانیزم های موجود می باید با آن برخورد شود اما اگر یک دانشجویی حرف حقی می زند چرا باید به کمیته انضباطی فرا خوانده شود.

سردار غیب پرور در پایان با تاکید بر اینکه ما انقلابی بودنمان را از امام راحل (ره) یاد گرفته ایم گفت: این انقلاب الگو و سرآمد همه حرکت های انقلابی است و همه آزادگان جهان به این انقلاب به عنوان مدینه فاضله نگاه می کنند لذا باید برای اعتلای آن با تأسی از رهبر فرزانه انقلاب ایستادگی نمود و به جوانان انقلابی میدان داد.

 

 انتهای پیام

"شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان"

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه