تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

بخشدار مرکزی سرخه:
نارضایتی روستاییان سرخه از خدمات درمانی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
بخشدار مرکزی سرخه گفت: با توجه به نبود مکانی برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در برخی روستاهای سرخه، خدمات درمانی در شرایط مطلوبی به مردم ارائه نمی‌شود و موجب نارضایتی روستاییان شده است.

به گزارش مرآت، فاطمه ایمانی‌فولادی بخشدار مرکزی سرخه در تشریح مشکلات روستاهای شهرستان سرخه در بخش‌ بهداشت و درمان اظهار کرد: سرخه در حوزه بهداشت و درمان در روستاها با مشکلاتی مواجه است.

بخشدار مرکزی سرخه با تأکید بر اینکه سکونت افراد در برخی روستاهای این بخش دائمی نیست، تصریح کرد: خدمات بهداشتی و درمانی در این روستاها به‌صورت هفتگی انجام می‌شود و مردم به این شکل از خدمات بهره‌ می‌برند و در مجموع خدمات موردانتظار به روستاییان ارائه نمی‌شود.

ایمانی‌فولادی با اشاره به اینکه بروز بیماری و مشکلات درمانی هیچ‌‌گاه خبر نمی‌کند، اضافه کرد: میانسالان و کهن‌سالان به بیشترین توجه در بخش خدمات بهداشت و درمان نیاز دارند و نبود خدمات دائمی بهداشتی در این روستاها و ارائه خدمت‌ به‌صورت هفتگی مشکلاتی را برای آنها ایجاد کرده است.

وی بیان کرد: مکانی برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در برخی روستاهای سرخه وجود ندارد و کادر بهداشتی و درمانی مجبور هستند که در حسینیه‌ها به مردم خدمات ارائه دهند و این امر موجب نارضایتی روستاییان شده است.

بخشدار مرکزی سرخه افزود: با همکاری دهیاری و شورای اسلامی روستا به دنبال ایجاد یک ساختمان اداری در روستاهایی مانند جوین و صوفی‌آباد این شهرستان هستیم که اتاقی را در اختیار شبکه بهداشت و درمان قرار دهند تا خدمات بهداشتی و درمان به مردم ارائه شود.

ایمانی‌فولادی با تأکید بر اینکه درمجموع شبکه بهداشت و درمان همکاری خوبی با ما دارد، خاطرنشان کرد: مشکل خاصی در این زمینه نداریم؛ اما به دلیل آیتم‌هایی که آنها در نظر می‌گیرند، خدمات‌ ارائه‌‌شده مورد رضایت روستاییان نیست.

فارس

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه