تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

چاوشی در آیین معارفه معاون سیاسی و امنیتی استانداری سمنان:
"ناجی" تمام مراحل مدیریتی را پشت سر گذاشته است/ "قنبری" راهی استان گلستان می شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان با اشاره به سوابق مدیریتی سعید ناجی در رده های مختلف وزارت کشور گفت: آقای ناجی تمام مراحل مدیریتی را پشت سر گذاشته است.

به گزارش خبرنگار مرآت، آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با حضور استاندار سمنان، مدیران کل استانداری و فرمانداران و بخشداران استان صبح امروز در سالن مدیریت بحران استانداری برگزار شد.

"ناجی" تمام مراحل مدیریتی را پشت سر گذاشته است

سید شهاب الدین چاوشی استاندار سمنان در این آیین با اشاره به سوابق مدیریتی سعید ناجی معاون سیاسی و امنیتی جدید استانداری سمنان گفت: آقای ناجی مدتی فرماندار شهرستان بهارستان بودند و پس از آن نیز مسئولیت فرمانداری شهریار را برعهده داشتند که جمعیتی معادل استان سمنان دارد.

استاندار سمنان با بیان اینکه ناجی تمام مراحل مدیریتی را در وزارت کشور پشت سر گذاشته است اظهار کرد: تجربه کار اجرایی و سیاسی ایشان در وزارت کشور تجربه ای موفق و قابل قبول است و این موضوع را شخصا  در زمان حضورم در استان تهران مشاهده کرده ام.

چاوشی با تقدیر از تلاش های محمود قنبری معاون سابق سیاسی و امنیتی استانداری سمنان گفت: آقای قنبری به درخواست کتبی و شفاهی استاندار گلستان بزودی راهی آن استان خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برنامه های رئیس جمهور برای نوسازی ناوگان حمل و نقل و نیز بافتهای فرسوده شهری و روستایی تصریح کرد: دولت عزم جدی دارد تا در مدت پیش رو ناوگان شهری و برون شهری را نوسازی کند و برای آن تسهیلات ویژه ای نیز درنظر گرفته است.

نماینده عالی دولت در استان سمنان ادامه داد: در خصوص نوسازی بافتهای فرسوده نیز دولت برنامه های ویژه ای درنظر گرفته است که بخش نامه ها و دستورالعمل های آن بزودی ابلاغ خواهد شد.

اینکه گفته شود فرمانداران یا بخشداران اختیارات کافی را ندارند پذیرفته نیست

چاوشی خطاب به فرمانداران و بخشداران استان گفت: اینکه گفته شود فرمانداران و بخشداران اختیارات لازم را ندارند پذیرفتنی نیست چراکه دستگاه های اجرایی شهرستان ها تحت نظر و مدیریت فرمانداران قرار دارند.

وی تصریح کرد: نباید اجازه داد رئیس اداره یا مجموعه ای بدون هماهنگی با فرمانداران و بخشداران به طور خودسرانه اقدامی انجام دهند.

رئیس شورای تامین استان سمنان با تاکید بر نقش فرمانداران و بخشداران در ایجاد همسویی بین نیروهای دستگاه های اجرایی گفت: اگر کسی رفتار بی ربطی در شهرستانی انجام داد مسئولیت آن متوجه فرمانداران و بخشداران است.

چاوشی ادامه داد: اگر فرماندار یا بخشداری توان اقناع این افراد را ندارند بلافاصله استعفای خود را اعلام کنند.

وی با بیان اینکه مسئولان دستگاه های اجرایی بویژه فرمانداران و بخشداران باید بین مردم حضور داشته باشند اظهار کرد: نباید بگذارید مردم از حکومت فاصله بگیرند و به نحو ممکن باید موجبات رضایت آنان را فراهم کنید.

استاندار سمنان به لزوم اقدامات کارشناسی در طراحی پروژه های محلی اشاره کرد و گفت: پروژه ها نباید تحت فشار اطرافیان و یا سایرین پیگیری شوند و در طرح ریزی آنها فقط باید اولویت های منطقه را درنظر گرفت.

چاوشی تصریح کرد: مراقب باشید در ادارات به مردم بی احترامی صورت نگیرد و هر اقدامی را که موجب بی اعتمادی مردم به حکومت می شود به طور دقیق رصد کنید.

وی با ضروری دانستن ایجاد شور و نشاط در جامعه اظهار کرد: باید برای کسب رضایت مردم حداکثر تلاش خود را انجام دهید چراکه کسب رضایت مردم و ایجاد امید در جامعه سرمایه بزرگی برای نظام و انقلاب است.

استاندار سمنان با بیان اینکه باید راه را برای ورود نیروهای جوان و با انگیزه به عرصه های اجرایی باز گذاشت گفت: فرصت حضور نخبگان را در شرایط مختلف فراهم کنید چراکه بسیاری از این افراد فکرها و ایده هایی دارند که می تواند تحول آفرین باشد.

رسانه ها مشکل آب استان را تبیین کنند

چاوشی همچنین با یادآوری بحران آب در استان تصریح کرد: مشکل آب در استان یک مشکل اساسی و جدی است که باید در خصوص آن اقدامات مدیریتی بویژه در حوزه مصرف آب صورت گیرد.

وی با ابراز تاسف از پایین بودن نرخ بهره وری در مصرف آب بویژه در کشاورزی گفت: در حال حاضر حدود ۸۶ درصد منابع آبی استان در بخش کشاورزی مصرف می شود که باید برای ارتقای میزان بهره وری تلاش کرد.

رییس شورای برنامه ریزی استان افزود: اگر همین منابع موجود آب را مدیریت کنیم نیاز استان برای حداقل ۳ الی ۴ سال آینده مرتفع خواهد شد، البته برای تامین آب استان با همکاری وزارت نیرو اقدامات دیگری نیز در دست انجام است.

چاوشی با تاکید بر نقش رسانه ها و صاحبان تریبون در تبیین بحران آب در استان خاطرنشان کرد: بدون تردید اگر وضعیت مصرف آب در استان اصلاح نشود در آینده ای نزدیک دچار مشکل خواهیم شد.

خداحافظی قنبری با مردم استان سمنان

محمود قنبری معاون سابق سیاسی و امنیتی استاندار سمنان نیز در این آیین با اشاره به دوران خدمت خود در این استان گفت: لازم است از تمام همکاران خود به ویژه فرمانداران و بخشداران و کارکنان حوزه معاونت سیاسی استانداری سمنان تشکر کنم.

قنبری با اشاره به تلاش های محمدرضا خباز استاندار سابق سمنان تصریح کرد: شخصا از آقای خباز درس های فراوانی گرفتم که یکی از آنها مردم داری و ارتباط صمیمی با اقشار مختلف مردم استان بود.

معاون سابق سیاسی استاندار سمنان با یادآوری برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها افزود: برگزاری بدون حاشیه انتخابات اخیر، برگ درخشانی در استان سمنان بود که این اتفاق بدون مشارکت مدیران و حضور گسترده مردم میسر نبود.

وی به ارتباط مستمر خود با محرومین جامعه اشاره کرد و گفت: در مدت 16 ماه حضور خود در استان سمنان انگیزه جز خدمت صادقانه به مردم استان نداشتم و امیدوارم مردم استان سمنان نیز مرا حلال کنند.

خدمت به مردم استان سمنان را افتخار بزرگی می دانم

سعید ناجی معاون جدید سیاسی و امنیتی استانداری سمنان نیز در بخش پایانی این مراسم با ابراز خرسندی از حضور در استان سمنان گفت: پیگیری آسیب های اجتماعی و جلب رضایت مردم یکی از مهمترین برنامه های معاونت سیاسی امنیتی است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار سمنان با بیان اینکه بدون تامین رضایت مردم امکان تثبیت امنیت وجود ندارد اظهار کرد: رصد اوضاع و تنظیم مناسب دستگاه های مختلف و تامین رضایت عموم مردم چه به صورت آشکار و چه به صورت غیرآشکار باید مدنظر مدیران قرار داشته باشد.

ناجی خدمت به مردم استان سمنان را افتخاری بزرگ دانست و خاطرنشان کرد: توجه به چارچوب های مدنظر استاندار محترم و دفاع از سیاست های دولت را در طول مدت حضورم در این استان مدنظر قرار خواهم داد.

گفتنی است در پایان این مراسم با تقدیر از زحمات محمود قنبری معاون سابق سیاسی و امنیتی استاندار سمنان، سعید ناجی رسما به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان معرفی شد.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

انتهای پیام/ت

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه