تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    با وجود افزایش آمارِ کرونا؛
مهرزاد خلیلیان: تصمیمی برای لغو فعالیت‌های ورزشی در کشور نداریم
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس ستاد مقابله با کرونا در ورزش با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی گفت: تصمیمی برای لغو فعالیت‌های ورزشی نداریم البته اگر در توجه به پروتکل‌ها سهل انگاری نشود.

به گزارش مرآت، مهرزاد خلیلیان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی که از زمان شیوع کرونا در کشور، مسئولیت ستاد مبارزه با این ویروس در ورزش را عهده دار شد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تشدید موج کرونا که منجر به افزایش آمار مبتلایان و مرگ و میر در کشور شده است، در مورد برنامه این ستاد برای پیگیری فعالیت های ورزشی و به خصوص اطلاعیه اخیر که در آن اخطار به تعطیلی دوباره اماکن ورزشی داده شده بود، توضیح داد.

وی گفت: تمام تلاش ستاد مقابله با کرونا در ورزش این است که فعالیت های حداقلی در ورزش حفظ شده و خللی در ادامه روند آنها ایجاد نشود اما این مهم نیازمند همکاری عمومی در رعایت پروتکل های بهداشتی است.

رئیس ستاد مقابله با کرونا در ورزش با یادآوری اینکه مدت زمان زیادی از آغاز دوباره فعالیت های ورزشی بعد از یک دوره تعطیلی دو سه ماه نمی گذرد، خاطرنشان کرد: شروع دوباره فعالیت ها گسترده نبود ضمن اینکه در شرایط خاص اتفاق افتاد طوریکه همچنان حضور تماشاگران در محل مسابقات ممنوع است و اردوهای ملی را هم آغاز نکرده ایم. در کل آغاز به کار فعالیت های ورزشی به صورت حداقلی و با رعایت پروتکل های جهانی بود.

خلیلیان تاکید کرد: مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ستاد مرکزی مقابله با کرونا در کشور هم تا به امروز از نحوه رسیدگی در ورزش ابراز رضایت داشته اند. ستاد مقابله با کرونا در ورزش به دنبال این است که این شرایط را با لحاظ کردن دقت لازم و نظارت های کافی بر رعایت پروتکل ها حفظ کند.

وی در مورد اطلاعیه اخیر ستاد مقابله با کرونا در ورزش و زنگ خطری که نسبت به تعطیلی دوباره اماکن ورزشی احساس شد و در پاسخ به این پرسش که «آیا تعطیلی احتمالی و دوباره فعالیت ها و اماکن ورزشی در برنامه است؟» نیز گفت: تاکید ما دقت حداکثری نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است وگرنه چنین تصمیمی نداریم.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی یادآور شد: وضعیت برخی استان ها از نظر شیوع و گستردگی ویروس کرونا از خط قرمز عبور کرده و از این حیث شرایط این استان ها خاص و خطرناک شده است. طبیعی است مسئولان استانداری مربوطه به این شرایط ورود می کنند و برای آن تصمیم می گیرند اما تلاش ما در ستاد مقابله با کرونا در ورزش این است که فعالیت های حداقلی ورزش که از چند هفته پیش شروع شده کماکان ادامه داشته باشد و توقف دوباره ای نداشته باشد.

خلیلیان تاکید کرد: در این رابطه شب گذشته با مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تماس دوباره ای داشتم. فعلا تصمیمی برای لغو مسابقات و تعطیلی اماکن نداریم اما برای ادامه حداقلی فعالیت ها بر رعایت بهداشت، پروتکل ها و استانداردهای مبارزه با کرونا تاکید خیلی زیادی است. توجه به این مهم در عدم اتخاذ تصمیم جدید تاثیرگذار است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه