شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

معاون ‌‌عمرانی استاندار سمنان:
مناسب‌سازی معابر استان سمنان در بسیاری از موارد مورد غفلت واقع‌ شده است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون ‌‌عمرانی استاندار سمنان بر اجرای طرح‌های مناسب‌سازی معابر ویژه معلولان و جانبازان در استان ‌تأکید کرد و گفت: بسیاری از اقدامات در حوزه مناسب‌سازی معابر استان ‌ویژه معلولان و جانبازان مورد غفلت واقع‌شده است.

به گزارش مرآت، منوچهر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ظهر امروز در جلسه مناسب‌سازی استان سمنان که در ساختمان شماره 2 استانداری سمنان برگزار شد اظهار داشت: مناسب‌سازی در ارائه خدمات به مردم یکی از موضوعات مهم در حوزه مدیریت شهری محسوب می‌شود.

وی افزود: باید از ظرفیت افراد متخصص و کارشناس در اجرای طرح‌های مرتبط با مناسب‌سازی معابر ویژه معلولان و جانبازان استفاده شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با اشاره به تلاش‌های انجام‌شده مطلوب در حوزه مناسب‌سازی معابر ویژه معلولان و جانبازان تأکید کرد: البته بسیاری از اقدامات همچنان در این حوزه مورد غفلت واقع‌شده که لازم است در دستور کار و اولویت اقدامات قرار گیرد.

فخری پیشنهاد داد: شهرداران با مشورت معلولان و جانبازان اقدامات مناسب‌سازی را در حوزه اجرای طرح‌های مدیریت شهری انجام دهند.

وی به آفت‌های مدیریت امور شهری اشاره کرد و از جمله مهم‌ترین آن‌ها را خودرو محوری به‌جای انسان‌محوری عنوان کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با تأکید بر توجه به معلولان و جانبازان در ارائه خدمات اجتماعی بیان داشت: قید اجرای معابر مناسب‌سازی شده باید در بحث صدور پایان کار برای ساختمان‌های مورداستفاده عموم جانبازان و‌ معلولان موردتوجه قرار گیرد.

فخری تأکید کرد: نظارت و رصد اجرای طرح‌های مناسب‌سازی معابر در استان باید به‌صورت جدی مورد پیگیری قرار گیرد.

وی عنوان کرد: مسیرهای پیاده راه در بسیاری از شهرهای و استان‌های کشور و جهان عملیاتی و اجرایی شده است که این مهم باید در استان سمنان نیز در اولویت اقدامات مدیریت امور شهری لحاظ شود.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه