شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رئیس هیئت‌مدیره نظام پرستاری دامغان:
معوقات پرستاران دامغانی یک‌ساله شد/ فعالیت ۳۲۰ پرستار
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس هیئت‌مدیره نظام پرستاری دامغان با اشاره به فعالیت ۳۲۰ پرستار در این شهرستان، گفت: پرستاران دامغانی یک سال است که معوقات خود را دریافت نکرده‌اند.

به گزارش مرآت، علی جهانیان رئیس هیئت‌مدیره نظام پرستاری دامغان ضمن اشاره به اینکه پرستاران دامغانی یک سال معوقات پرداخت نشده دارند، تأکید کرد: دامغان ۳۲۰ پرستار دارد که از این تعداد ۲۷۰ نفر شاغل در بیمارستان ولایت، تأمین اجتماعی، نیروهای مسلح و فوریت‌های پزشکی هستند.

وی اضافه کرد: هیئت‌مدیره نظام پرستاری دامغان از مسئولان انتظار دارند نگاه ویژه‌ای به این شهرستان برای اختصاص سهمیه استخدام داشته باشند تا مشکل کمبود پرستار رفع شود.

رئیس هیئت‌مدیره نظام پرستاری دامغان عدم اجرای قانون ارتقاء بهره‌وری با توجه ۱۲ ساعته شدن شیفت‌ها کی را از جمله مشکلات کارکنان فوریت‌های پزشکی دانست و تصریح کرد: اجرای قانون بازنشستگی ۲۵ سال برای پرستاران از درخواست‌های دیگر این قشر است لذا با توجه به دشواری این شغل و صراحت قانون در این زمینه، همچنان این قشر ۳۰ سال مشغول به کار هستند.

جهانیان همچنین با بیان اینکه بیمارستان ولایت دامغان ۱۳۷ تخت فعال دارد و باید به ازای هر تخت چهار پرستار وجود داشته باشد، خاطرنشان کرد: اکنون در این شهرستان با کمبود پرستار مواجه هستیم و از سوی دیگر اضافه‌کاری اجباری برای تأمین شیفت کاری با توجه به کمبود نیرو از دیگر مشکلات این قشر است.

مهر

انتهای پیام/ع

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه