تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

    
معرفی بهترین پنل پیامکی، مدیانا اس ام اس
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
در بسیاری از موارد می توان از پنل پیامکی استفاده کرد مانند، تبلیغات پیام کوتاه، ارسال اعلان ها، هشدارها، یادآوری، بررسی ایمنی (تایید رمز عبور)، اطلاعات محصول، اخبار، خبرنامه پیامکی، سرگرمی (مسابقات)و انواع پیام های متنی مختلف

پنل پیامکی می تواند در بسیاری از کارها موثر باشد و با آن ها بسیاری از کارها را به راحتی انجام داد. در سراسر جهان، تقریبا نیمی از کسانی که تلفن همراه دارند فقط از آن برای برقراری تماس تلفنی و ارسال پیام کوتاه استفاده می کنند. مطالعه ای که توسط GSMA در 56 کشور انجام شده است، 80٪ از جمعیت جهان، گزارش می دهد كه پیامک حتی در مناطقی كه تلفن های هوشمند و اتصالات اینترنتی گسترده هستند بسیار رایج است. پیام های متنی بیشتر از برنامه هایی مانند WhatsApp در فرانسه، بلژیک، انگلستان، روسیه، ایالات متحده، کانادا و استرالیا استفاده می شود. SMS اکنون 25 سال سابقه دارد و اگرچه دوران طلایی آن در دهه 1990 به پایان رسیده است، اما برخی از ویژگی ها را حفظ کرده است. ویژگی های ویژه ای که آن را از کانال های دیگر متمایز می کند، اول و مهم تر از همه، پتانسیل ارتباطی یک به یک است. یک ایمیل ممکن است بدون باز شدن و خوانده شدن درون سطل زباله ریخته شود، و یک ارسال در فیس بوک به راحتی با یک پیمایش ساده قابل چشم پوشی است. از طرف دیگر ویژگی های پیام کوتاه به این معنی است که در 98٪ موارد به صورت خودکار باز می شوند. بازاریابی پیامکی اکنون برای شرکت ها موثر است.

 

 

رایج ترین موارد استفاده از پنل پیامکی

در بسیاری از موارد می توان از پنل پیامکی استفاده کرد مانند، تبلیغات پیام کوتاه، ارسال اعلان ها، هشدارها، یادآوری، بررسی ایمنی (تایید رمز عبور)، اطلاعات محصول، اخبار، خبرنامه پیامکی، سرگرمی (مسابقات)، انواع پیام های متنی مختلف، بهترین پنل پیامکی این ویژگی ها را دارد. افراد و موسسات مختلفی مانند، مارک های مصرف کننده، شرکت، بانک ها، خروجی های رسانه، خطوط هوایی اصلی، آژانس های مسافرتی، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی، وب سایت های مصرف کننده بزرگ، خرده فروشان و... از این پنل ها استفاده می کنند و بهترین پنل پیامکی تمام این ویژگی ها و خدمات را ارائه می دهد.

 

 

دلیل استفاده موسسات و شرکت های مختلف از پنل پیامکی

دلیل استفاده شرکت ها از پنل پیامکی این است که آن ها پایگاه بزرگی از کاربران و مشتریانی دارند که باید با اطلاعات خاصی به طور همزمان به آن ها دسترسی پیدا کنند که شامل یادآوری، هشدار یا برخی اخبار باشد، همه این مشاغل به یک روش کارآمد برای ارائه این پیام ها به مخاطبان خود نیاز دارند. اما، پیام های انبوه فقط به شرکت های بزرگ محدود نمی شوند. شرکت های کوچک و متوسط ​​نیز می توانند از این سرویس نیز استفاده کنند. اگرچه بازاریابی ایمیل یکی از کارآمدترین راه ها برای رسیدن به اهداف به حساب می آید، واقعیت این است که در واقع فقط درصد کمی از ایمیل ها خوانده می شوند. همین خطر برای بازاریابی پیامکی نیز اعمال می شود، اما از آن جا که پیام ها به طور مستقیم به دستگاهی منتقل می شوند، مردم به آن متصل هستند و نیازی به باز کردن و خواندن پیام ها از طریق اینترنت ندارند، این واقعیت که حتی 98٪ پیامک ها باز و خوانده می شوند، اثبات می کند که اگر می خواهید مصرف کنندگان پیگیر شوند و در کار موفق شوید، این نوع ارتباطات بهترین است. شما باید از پیام رسانی گسترده به عنوان پیشنهاد تجاری دیگری استفاده کنید که می تواند فروش و درآمد را افزایش دهد زیرا این امر به شما این امکان را می دهد تا در شرایط مناسب، با مهمترین اطلاعات یا خدمات مورد نیاز خود، به مشتریان دسترسی پیدا کنید.

 

 

چه کسانی می توانند از مزایای پیام انبوه استفاده کنند؟

پیام کوتاه انبوه، یک بستر مناسب برای سازماندهی کمپین های بازاریابی سرگرم کننده موبایل است که می تواند به شما در افزایش کسب در آمد کمک کند. مبارزات انتخاباتی جالب یا جلسات پرسش و پاسخ همه می توانند با استفاده از برنامه های مختلف سازماندهی شده و از طریق سرویس پیام رسانی جمعی تحقق یابد. برای تبلیغ مسابقات و دعوت از ورودی ها از پیامک های انبوه استفاده می کنند. مدارس خصوصی یا دولتی می توانند از پیام رسانی گسترده برای ارسال اطلاعات به والدین و معلمان استفاده کنند. هتل ها و رستوران ها همچنین برای ارسال پیشنهادات یا دعوت نامه های خاص باید از مفهوم پیامک انبوه استفاده کنند. ناشران، تئاترها، سینما ها، گالری ها همه نامزدهای خوبی برای استفاده از خدمات پیام کوتاه انبوه برای اعلام کتاب های جدید یا دعوت مردم به نمایشگاه های برتر و نمایشگاه هستند. مشتریان امروز همیشه در حال حرکت هستند و نیاز به اطلاعات سریع و موثق از مشاغل و خدماتی دارند که با آن ها تعامل دارند. ارسال یادآوری سریع می تواند به شما در بهبود درک مشتریان از شرکت شما کمک کند. بازاریابی پیامکی باعث افزایش فروش می شود و محصولات و خدمات جدید را مستقیما از طریق پیام کوتاه به بازار عرضه کرده و نرخ خرید را افزایش می    دهد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.