تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
معاون استاندار: زیرساخت‌های گردشگری در استان سمنان تقویت شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان از گردشگری به عنوان صنعت درآمدزا یاد کرد و گفت: زیرساخت‌های لازم برای توسعه گردشگری در استان تقویت شود.

به گزارش مرآت، منوچهر فخری روز سه‌شنبه در آیین کلنگ‌زنی ساخت مجتمع فرهنگی و گردشگری در شهرستان سرخه ابراز داشت: استان سمنان به دلیل همجواری با پایتخت کشور و قرارگیری در مسیر زائران امام‌رضا(ع) ظرفیتی مناسب برای تقویت و توسعه گردشگری دارد و تامین زیرساخت‌ها موجب جذب گردشگر می‌شود.
وی ادامه داد: شروع عملیات ساخت مجتمع فرهنگی و گردشگری سرخه یکی از اقدام‌های موثر برای تامین زیرساخت به منظور توسعه گردشگری و جذب گردشگر است.
وی یادآور شد: مجتمع فرهنگی و گردشگری سرخه به دلیل قرار گیری در مسیر زائران امام رضا (ع) کارکرد کشوری دارد و مختص استان سمنان نیست.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بیان کرد: کشورهای دیگر، با مهیا کردن زیرساخت‌ها، گردشگران زیادی را جذب می‌کنند و برابر با درآمد نفتی کشور از صنعت گردشگری درآمد دارند.
فخری با بیان اینکه استان سمنان در کنار کوهپایه و مناطق جنگلی، کویر هم دارد، خاطرنشان کرد: استان به واسطه تعداد زیاد بنای تاریخی و تنوع اقلیمی، استعداد توسعه گردشگری دارد و مسوولان این حوزه را در اولویت قرار دهند .
محمد خیاطیان معاون توسعه مدیریت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به منظور کلنگ‌زنی طرح مجتمع فرهنگی و گردشگری سرخه در برنامه یک روزه به استان سمنان سفر کرد.

ایرنا

انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه