تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    نقل و انتقالات لیگ برتر؛
معامله پایاپای استقلال و تراکتور/ رضایت به مظاهری در قبال حسینی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
احتمال این که دو باشگاه استقلال و تراکتور تبریز در معامله‌ای پایاپای دروازه‌بان‌های خود را تعویض کنند وجود دارد.

به گزارش مرآت ، انتقال رشید مظاهری از تراکتور به استقلال را نه تنها می‌توان بهترین خرید آبیها در نقل و انتقالات تابستانی دانست، بلکه می‌توان آن را جنجالی ترین نقل و انتقالات آنها هم به حساب آورد. مظاهری در حالی با آبیها قرارداد بسته بود که قراردادش با تراکتور را به صورت یک طرفه فسخ کرده بود و این موضوع واکنش تبریزی‌ها به این اتفاق و شکایت از رشید مظاهری را در بر داشت. 

مظاهری در جلسات رسیدگی به شکایت تراکتوری‌ها حضور یافته و با این که هنوز هیچ رایی در این خصوص صادر نشده است، پیش بینی می‌شود احتمال محکومیت این بازیکن وجود داشته باشد و برخی‌ها عنوان می‌کنند ممکن است اتفاق مشابهی که فصل گذشته برای بلبلی افتاد، در این فصل انتظار مظاهری را بکشد.

تراکتوری‌ها هم بعد از جدایی مظاهری هنوز به گزینه مطمئنی برای جانشینی او نرسیده‌اند و برخی گمانه زنی‌ها از تمایل علیرضا منصوریان برای استفاده از سید حسین حسینی سنگربان امروز استقلال در این تیم دارد. حسینی به تازگی قراردادش را با آبی پوشان تمدید کرده و انتقال احتمالی اش به تراکتور ملزم به صدور رضایتنامه است. 

با این که هنوز هیچ اقدام رسمی یا مذاکره مستقیمی صورت نگرفته است، اما احتمال این که در صورت محکومیت رشید مظاهری از سوی کمیته تعیین وضعیت، دو باشگاه استقلال و تراکتور به این تعامل برسند که تراکتور از شکایتش بابت مظاهری گذشته و در قبال آن آبیها به حسینی بابت حضور در تبریز رضایت بدهند، وجود دارد. اقدامی که شاید بتوان آن را برای دو باشگاه استقلال و تراکتور دو سر برد دانست. 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه