دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
مطالبه به‌حق مردم سمنان برای تأمین آب با جدیت دنبال شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با بیان اینکه اعتبارات خوبی برای تأمین آب استان در نظر گرفته شده است، گفت: مطالبه به‌حق مردم استان برای تأمین آب باید با جدیت دنبال شود.

به گزارش مرآت، منوچهر فخری عصر امروز در جلسه شورای فنی استان سمنان در سالن کوثر استانداری که به‌صورت ویدئوکنفرانسی با حضور دستگاه‌های عضو برگزار شد، افزود: تأمین آب لازمه توسعه و آبادانی استان سمنان و تأمین آب آشامیدنی سالم، راهکاری برای حفظ سلامتی مردم است و رفع نیاز و تحقق خواسته مردم استان سمنان برای تأمین آب باید با جدیت و در اولویت کارها دنبال شود.

وی ادامه داد: طرح انتقال آب چشمه روزیه یکی از خواسته‌های مردم برای تأمین آب آشامیدنی سالم است و باید اجرای این طرح در اولویت باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بیان کرد: اعتبارات خوبی برای اجرای طرح‌های آبرسانی استان در نظر گرفته شده که با تخصیص این اعتبارات می‌توان اقدامات ارزشمندی در تأمین آب استان انجام داد.

وی تصریح کرد: عقب‌ماندگی در اجرای طرح‌ها، مانع دستیابی به اهداف در زمان مقرر و موجب خسارت مالی می‌شود.

فخری تکمیل نشدن طرح‌ها در زمان‌بندی تعیین‌شده را از آفت‌های کارهای عمرانی عنوان و تأکید کرد: اگر طرح‌ها در زمان‌بندی مناسب و تعیین‌شده به اتمام برسد، پرداخت مطالبات پیمانکاران به‌موقع انجام و مردم نیز از مزایای طرح بهره‌مند می‌شوند.

وی یادآور شد: تکمیل شدن طرح‌های عمرانی در زمان برنامه‌ریزی‌شده از هزینه‌های اضافی می‌کاهد و بر همین اساس ضرورت دارد مسؤولان و پیمانکاران اهتمام ویژه‌ای برای تکمیل طرح‌های عمرانی در زمان مقرر داشته باشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با اشاره به ضرورت توجه و حمایت مدیران از پیمانکاران خاطرنشان کرد: آموزش به پیمانکاران مقوله مهمی است و باید برگزاری دوره‌های آموزشی از طریق مجازی و به‌صورت ویدئوکنفرانسی استمرار داشته و تعطیل نشود.

فخری با اشاره به تجهیزات کامل آزمایشگاه فنی و مکانیک آب و خاک استان سمنان گفت: پیمانکاران از ظرفیت این آزمایشگاه برای اجرای طرح‌های عمرانی استفاده کنند.

انتهای پیام/

 

فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.