تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان:
با قانون‌گریزان چنان برخوردی شود که دیگر هوس قانون‌گریزی نکنند/ اگر کسی بخواهد «منافقانه» رفتار کند روبروی مردم ایستاده است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان با تاکید بر اجرای قانون در مورد ساختار ادارات کل تابعه وزارت راه و شهرسازی در استان گفت: اگر کسی بخواهد منافقانه رفتار کند روبروی مردم ایستاده است.

به گزارش خبرنگار مرآت، احمد همتی نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با نمایندگان انجمن‌های صنفی و شرکت‌های حمل و نقل بار و مسافر استان سمنان که صبح امروز(چهارشنبه) در سمنان برگزار شد با بیان اینکه توسعه راه‌ها یک موضوع تعیین‌کننده در عصر حاضر محسوب می‌شود گفت: راه و زیرساختهای مربوط به آن، مبنای توسعه هستند که باید بیش از پیش در کشور جدی گرفته شود.

توسعه‌ راهها مبنای توسعه در استان سمنان است

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس با اشاره به موقعیت ویژه ایران در منطقه اظهار کرد: از ایران به عنوان چهارراه استراتژیک منطقه یاد می‌شود که این مساله، ظرفیت‌ ویژه‌ای در حوزه ترانزیت کالا برای کشورمان بوجود آورده است.

همتی با یادآوری موقعیت استراتژیک استان سمنان در کشور گفت: توسعه جاده‌ها، خطوط ریلی و فرودگاه‌ها مبنای اصلی توسعه در استان سمنان است.

وی با تاکید بر نقش ساختار ادارات در استفاده حداکثری از فرصت‌ها افزود: اگر بخواهیم از فرصت‌ها و ظرفیت‌های طبیعی، انسانی و منطقه‌ای حداکثر بهره را ببریم، باید به اجرای قانون روی آوریم.

رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان با بیان اینکه اجرای قانون زمینه بروز ظرفیت‌های مختلف را فراهم خواهد کرد گفت: باید ریشه‌های توسعه در غرب را در توجه فراگیر به قانون جستجو کرد که تحول در بخش‌های مختلف را درپی داشته است.

قانون‌مداران نباید به جای قانون گریزان هزینه بدهند

همتی با انتقاد از برخوردهای سلیقه‌ای در کشور ادامه داد: شرایط کشور نباید به گونه‌ای باشد که قانون‌مداران به جای قانون‌گریزان هزینه دهند.

وی با بیان اینکه افراد قانون‌گریز باید برای رفتارهای خود هزینه‌های سنگینی پرداخت کنند افزود: همه گروه‌ها، رسانه‌ها و تشکل‌ها باید با هرکس و هر مقامی که از اجرای قانون فرار می‌کند به شدت برخورد کنند و در این موضوع نباید هیچ استثنائی قائل شد.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه تصریح کرد: با قانون‌گریزان باید به‌ گونه‌ای برخورد شود که هیچ‌کس دیگر هوس قانون‌گریزی نکند.

همتی با اشاره به برخی مباحث پیرامون ساختار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان گفت: استان سمنان نیز بخشی از حاکمیت است و تمام موضوعات آن باید مانند سایر استانها پیگیری شود.

هر مقامی بخواهد منافقانه رفتار کند روبروی مردم ایستاده است

وی با بیان اینکه بند «ی» ماده 29 قانون مدیریت خدمات کشوری، صراحتا ساختار اداری و محل استقرار ادارات کل در مراکز استانها را مشخص کرده است افزود: مصوبه شورای عالی شهرسازی که به امضای رئیس جمهور نیز رسیده است و نیز دستور مکتوب وزیر راه و شهرسازی، این موضوع را تایید کرده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان با تاکید بر شفاف بودن قانون اظهار کرد: اگر کسی بخواهد برخلاف قانون رفتار و یا منافقانه عمل کند روبروی مردم ایستاده است و ما نیز در کنار مردم خواهیم ایستاد و اگر آن روز خدای نکرده شاهد تنش‌هایی بودیم تمام دنیا از این موضوع مطلع خواهند شد که در نقطه‌ای از ایران، مردم مسئولان خود را مجبور به اجرای قانون کردند.

همتی ادامه داد: این مساله برای کشور ما بسیار بد است که مردم بخواهند به این طریق مسئولان خود را مجبور به اجرای قانون کنند چراکه مسئولان وظیفه‌ای جز اجرای قانون ندارند.

وی با ابراز امیدواری برای اجرای قانون توسط مردم و مسئولان در تمام بخش‌های کشور گفت: چنانچه اجرای قانون در کشور به یک فرهنگ تبدیل شود افرادی که برخلاف قانون حرکت می‌کنند به آسانی مشخص خواهند شد.

70 درصد حمل و نقل بار استان سمنان از مرکز و غرب استان صورت می‌گیرد

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به حجم بالای تردد مسافر و جابجایی کالا در استان سمنان اظهار کرد: بنابر آمارهای موجود 70 درصد حمل و نقل بار استان سمنان به مرکز و غرب استان مربوط می‌شود.

همتی خاطرنشان کرد: امیدواریم مسئولان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان به گونه‌ای برنامه‌ریزی و اقدام کنند که بتوانیم از ظرفیت‌های موجود حداکثر استفاده را ببریم.

انتهای پیام/ت

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه