تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس سازمان صمت استان سمنان:
مشکلات معادن غیر فعال استان سمنان پیگیری شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تشنه دل گفت: ۱۶ مورد معدن غیرفعال در استان با مشکل مخالفین دستگاه‌های اجرایی و معارضین محلی مواجه هستند که باید پیگیری شود.

به گزارش مرآت، علی تشنه دل، رئیس سازمان صمت استان سمنان در جلسه در جلسه مولد سازی معادن استان با بیان اینکه بالغ بر ۵۲ درصد تعطیلی معادن در استان به دلیل رکود بازار، مشکلات اقتصادی و عدم بازدهی مناسب است، گفت: ۹ مورد از معادن غیرفعال که عمدتا در حوزه ذغال سنگ و نمک است، به دلیل مشکل ایمنی در حال حاضر فعالیت ندارند.

او با اشاره به اینکه معادن بزرگ با فرسودگی ماشین آلات مواجه هستند که نیاز به نوسازی دارند، افزود: معادن کوچک امروز با مسائل و مشکلاتی روبرو هستند که آسیب شناسی شده و نیاز به توجه دارند.

تشنه دل ابراز کرد: ۱۵ مورد معادن تطعیل نیز با مشکل عدم توجیه اقتصادی به واسطه نبود زیرساخت مناسب برای برداشت مواجه هستند.

رئیس سازمان صمت استان سمنان ادامه داد: ۲۳ معدن پشتیبان در استان وجود دارد که می‌توانند تامین کننده نیاز کارخانه‌های بزرگ تولیدی باشند.

او اضافه کرد: فعالسازی، مولد سازی و احیاء معادن، ایحاد فرصت شغلی، رشد اقتصادی و حیات، تمدن و پویایی جامعه را به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه