شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس:   
مشکلات ساختار اداری شهرستان سرخه پیگیری می‌شود/ ۱۸ اداره بهره‌برداری شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس بابیان اینکه حل مشکلات ابلاغ ساختار اداری سرخه پیگیری می‌شود، گفت: در دولت تدبیر و امید ۱۸ اداره این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش مرآت، احمد همتی نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس، با بیان اینکه رفع مشکلات ابلاغ ساختار اداری این شهرستان پیگیری می‌شود، گفت: در دولت تدبیر و امید ۱۸ اداره سرخه به بهره‌برداری رسیده است.

وی بابیان اینکه استقرار ادارات می تواند به ارائه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان سرخه منتهی شود، اضافه کرد: قطعا خواست مردم این شهرستان از طریق استان و به صورت ملی پیگیری شده و در دستور کار است.

عضو خانه ملت با بیان اینکه نباید در مسائل کشور دچار بخشی نگری و منفعت طلبی منطقه‌ای شویم،   ابراز داشت: می‌بایست در چارچوب عقل و منطق جلو رفت منافع و مصالح کشور که خون هزاران شهید را در پی دارد بر هر موضوعی اولویت دارد.

همتی ظرفیت‌های سرخه را بسیار بالا خواند و تصریح کرد: خواسته ما بهره‌گیری از ظرفیت‌های استان در حد ملی است ازاین‌رو اولین جشنواره ملی گچ برای فروردین امسال کلید خورد تا ضمن شناساندن ظرفیت‌های موجود در این حوزه (هنری، صنعتی و...) بتوانیم سرمایه‌گذاران را به این بخش سوق دهیم.

وی ضمن بیان اینکه از نظر معادن ششمین استان کشور و با تنوع بسیار زیاد محسوب می‌شویم، اضافه کرد: در شهرستان سرخه با وجود معادن متعدد گچ و سیلیستین می توان با بکار گیری علم روز و فرآوری و پرهیز از خام فروشی اقدامات مناسبی صورت گیرد.

نماینده مردم سرخه، سمنان و مهدی‌شهر بابیان اینکه در بخش کشاورزی مجلس مصوب کرد تا ۸۵ درصد هزینه‌های آبیاری تحت‌فشار و صنعتی را دولت بپردازد، ابراز داشت: اگرچه استان سمنان در زمینه آبیاری و غیره پیشرو در کشور است اما همه باید کمک کنند تا با یکپارچه‌سازی زمین‌های کشاورزی بهره وری بیشتری داشته باشیم.

همتی افزود: بحث آب همانند بسیاری از چالش های دیگر باید در بعد ملی دیده شود، زیرا بزرگ‌ترین چالش کشور است که باید عقلانی‌تر و منطقی‌تر با آن مواجه شد.

مهر

انتهای پیام/ج

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه