دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
مشارکت ۲۰۰ هزار نفر از جوانان هلال احمر در طرح ناظران سلامت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان جوانان هلال احمر از مشارکت ۲۰۰ هزار نفر از جوانان هلال احمر در طرح ناظران سلامت خبر داد.

به گزارش مرآت، محمد گل فشان در نشست خبری در زمینه جشنواره ملی «رفیق خوشبخت ما» گفت: سازمان جوانان هلال احمر با قدمتی ۷۳ ساله قدیمی ترین بخش هلال احمر است. از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون، هلال احمر اقدامات متعددی برای مقابله با این بیماری را انجام داده است.

وی افزود: آنچه در هلال احمر بسیار اهمیت دارد، فعالیت های بشردوستانه و خیرخواهانه است. یکی از اقدامات فرهنگی ما بحث بیانیه گام دوم انقلاب بود که جشنواره آن نیز برگزار شد. سپس جشنواره «رفیق خوشبخت ما» از سالگرد شهید سلیمانی تا کنون به مدت ۴۰ روز شروع به فعالیت کرد.

وی تاکید کرد: تاکنون بیش از ۴۳ هزار و ۸۰۰ اثر هنری مربوط به این جشنواره به دست ما رسیده که بالاترین رقم آثار ارسالی در جشنواره ها است. بیش از ۶۱ هزار ۴۰۰ نفر در رویداد چلچراغ شرکت کردند. در این رویداد نیز قرار بر انجام یک اقدام مثبت توسط جوانان به نیت شهید سلیمانی بود که در این میان اقداماتی ازجمله آزادی زندانیان و کمک به اجرای طرح شهید سلیمانی انجام شده است.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر گفت: ۱۲ اسفند ماه نیز اختتامیه این جشنواره در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود و در حاشیه آن نمایشگاهی از آثار برگزیده اعضا برگزار خواهد شد.

گل فشان تصریح کرد: این جشنواره شامل آثاری ازجمله شعر، روایت، پوستر، فیلم کوتاه و غیره بود. تاکنون بیش از ۱۴ هزار دل نوشته، ۹۶ انیمیشن، بیش از هزار فیلم کوتاه، ۱۰۱ اپلیکیشن، ۶۵۹۰ نقاشی، بیش از ۵ هزار پوستر، نمایشنامه و بیش از ۱۰ هزار اثر شعر به دست دبیرخانه این جشنواره رسیده است.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر عنوان کرد: افتتاحیه جشنواره نیز با حضور نایب رئیس اول مجلس برگزار شد. این جشنواره در راستای دستور مقام معظم رهبری برای معرفی و تبیین مکتب شهید سلیمانی و تلاش برای فرهنگ سازی در این زمینه برگزار شد.

گل فشان عنوان کرد: در طرح ناظران سلامت بالغ بر ۱۹۹ هزار نفر از جوانان هلال احمر فعالیت داشتند و ۱۲۲ هزار تیم ۲ الی ۳ نفره نیز در زمینه نظارت بر اماکن مشارکت داشتند. بیش از یک میلیون مکان نیز مورد نظارت قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه بیش از ۷ میلیون نفر نیز از خدمات هلال احمر بهره مند شدند، ابراز داشت: ۱۹۱ هزار تیم مراقبتی ما نیز با مشارکت بسیج در اجرای طرح شهید سلیمانی فعالیت داشتند.

منبع: مهر

انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.