تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

خطیب نماز جمعه سمنان:
مسئولان اگر کاری نمی کنند حداقل به دردِ دل مردم گوش دهند/ مردم باید رونق اقتصادی را بدون عینک ببینند
نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: مسئولان اگر کاری برای رفع مشکل مردم انجام نمی دهند حداقل به مشکلات درد دل آنها گوش دهند.

به گزارش خبرنگار مرآت، آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان در خطبه های عبادی سیاسی این هفته با اشاره به سفر 4 ساعته خود به شهرک شهید بهشتی شاهرود گفت: در این سفر به خانه هایی که تحت پوشش کمیته امداد بود سر زدیم که مشکلات فراوانی داشتند.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان در ادامه افزود: حدود 70 نامه به درخصوص مشکلات این شهرک به دست ما رسید که باید برطرف شود.

وی با بیان اینکه مناطق محروم مختص شاهرود نیست بلکه این مشکلات در تمام نقاط استان وجود دارد، اظهار کرد: مسئولین به این مناطق سربزنند و حرکت کنند.

شاهچراغی همچنین تصریح کرد: مسئولان اگر کاری نمی کنند حداقل به مردم اجازه بدهند تا با آنها درد و دل کنند چراکه درد و دل شنیدن سرمایه ای نمی خواهد.

امام جمعه سمنان با اشاره به اینکه استان سمنان استان ممتازی است، بیان کرد: فقر مالی و فرهنگی در تمام نقاط استان سمنان وجود دارد که باید مسئولان در جهت رفع آن تلاش کنند.

مردم باید رونق اقتصادی را بدون عینک ببینند

وی با تاکید بر اینکه دولت دوازدهم  باید توصیه های رهبری را سرلوحه کارش قرار دهد، گفت: توصیه های مقام معظم رهبری را باید دولت هم در داخل و هم در خارج اجرایی و عملیاتی کند.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه مردم گرفتار هستند و دولت باید به فکر آنها باشد چرا که مردم از آن انتظار دارند، اظهار کرد: مردم باید رونق اقتصادی را با چشم و بدون عینک ببینند.

دولت با آمریکا مقابله به مثل کند

شاهچراغی با اشاره به اینکه آمریکا نقض برجام کرده است، گفت: کشورمان در مقابل این اقدام آمریکا چه اقداماتی انجام داده است؟

وی با بیان اینکه دولت باید در برابر آمریکا مقابل به مثل کند، اظهار کرد: مقابله به مثل دستور خدا و سنت پیغمبر(ص) است و باید دولت این اقدام را انجام دهد، آنها ما را تهدید و تحریم کنند و ما هیچکاری نکنیم.

خطیب نماز جمعه سمنان در ادامه افزود: تیم مذاکره کننده و دولتمردان درخصوص اقدامات خود به مردم گزارش دهند که چه کارهایی انجام دادند تا مردم خوشحال شوند.

شیعه کشی در دنیا باب شده است

وی با اشاره به جنایات داعش و گروهک های تروریستی در افغانستان بیان کرد: شیعه کشی در دنیا باب شده است طوریکه داعش در افغانستان 60 نفر را سر بریده است.

شاهچراغی ادامه داد: سازمان حقوق بشر درمقابل این جنایات سکوت کرده و حرفی نمی زند

نماینده ولی فقیه در استان با انتقاد از سکوت مسئولان کشورمان در مقابل این جنایات گفت: بنده این جنایت و آدم کشی و شیعه کشی را شدیدا محکوم می کنم.

حفظ آزادگی از خود آزادگی مهمتر است

وی با اشاره به اینکه آزادگان هم در جبهه و هم در اسارت خوش درخشیدند، گفت: آزاده ها با تحمل شکنجه های فراوان جمهوری اسلامی را حفظ کردند.

امام جمعه سمنان همچنین تصریح کرد: آزادگان خیلی رنج کشیدند و رنجشان قابل ارزش است.

شاهچراغی با تاکید براینکه این آزادگی را حفظ و پاسداری کنید، گفت: حفظ آزادگی از خود آزادگی مهمتر است.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه رییس صلیب سرخ عراق مرید ابوترابی شده بود، گفت: این مسئول عراقی می گفت اگر دنیا ابوترابی را محور قرار دهد عالم گلستان می شود.

پلیس با بی حجابی برخورد قانونی کند

وی با بیان اینکه وظیفه پلیس برخورد با جرم مشهود است، اظهار کرد: بی حجابی جرم مشهود است که باید با آن برخورد شود چه داخل ماشین و چه خارج از آن.

شاهچراغی با تاکید براینکه دولت باید از نیروی انتظامی دراین زمینه حمایت کند، گفت: بنده، از پلیسی که قانونی با جرم بی حجابی برخورد می کند حمایت می کنم.

جابجایی نیروها بر اساس رای، خلاف قانون و شرع است

امام جمعه سمنان ضمن توصیه به مسئولان درخصوص اینکه انتخابات تمام شده مراقب باشید حقی ضایع نشود، گفت: جابجایی افرادی که به مراد مسئولان حاضر رای ندادند خلاف قانون و شرع است که امیدواریم در استان ما بر اساس این امر جابجایی صورت نگیرد.

انتهای پیام/
شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه