تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

مرآت گزارش می دهد؛
مسئولان استان در راهپیمایی 22 بهمن چه گفتند؟
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
راهپیمایی 22 بهمن در استان‌ سمنان علاوه بر حضور باشکوه مردم میزبان برخی مسئولان ملی و استانی هم بود، چهره‌هایی که حماسه ملت را ستودند.

به گزارش خبرنگار مرآت، مردم استان سمنان با حضور پرشور خود، 22 بهمن 96 را برای همیشه در تاریخ ماندگار کردند و با سر دادن فریاد «جانم فدای رهبر» اوج بصیرت و ولایتمداری خود را به نمایش گذاشتند.

مسئولان استانی و شهرستانی امروز نیز در مراسم 22 بهمن هم‌پای مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان سمنان در این مراسم شرکت کردند.

شاهچراغی: راه انقلاب اسلامی تا ظهور امام عصر (عج) ادامه خواهد یافت

آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در سمنان با تقدیر از مردم استان به جهت حضور باشکوه در این راهپیمایی اظهار کرد: به لطف الهی حضور مردم امسال نیز مانند سالهای گذشته عالی و پرشور بود.

امام جمعه سمنان افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند 22 بهمن امسال از آن 22 بهمن های تماشایی بود و مردم نشان دادند که با آرمانهای امام و انقلاب و خون شهدا پیوندی ناگسستنی دارند.

شاهچراغی با بیان اینکه اقشار مختلف مردم از جوان و بزرگسال در این راهپیمایی شرکت کرده اند گفت: مراسم امسال به نحو بسیار خوبی برگزار شد و سخنران مراسم شهر سمنان نیز سخنان بسیار دقیقی را مطرح کرد.

وی خاطرنشان کرد: مردم نشان دادند که از انقلاب اسلامی خسته نمی شوند چراکه راه خدا خستگی ندارد و به امید خداوند این راه تا ظهور امام عصر (عج) ادامه خواهد داشت.

چاوشی: مردم ایران پای آرمان های انقلاب ایستاده اند​

سید شهاب الدین چاوشی استاندار سمنان با تجلیل از حرکت مردم همیشه در صحنه ایران گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرموده بودند مردم امروز یک راهپیمایی کم نظیر و تماشایی را به نمایش گذاشتند.

چاوشی با بیان اینکه حضور مردم دشمنان را مأیوس و دوستان را شادکام می کند، اظهار کرد: پیام این راهپیمایی برای دشمنان این است که مردم ایران همواره پای آرمان های انقلاب خود ایستاده اند.

وی با اشاره به توفیقات روزافزون ملت ایران تحت مدیریت واحد رهبر معظم انقلاب بیان کرد: حضور مردم ایران از یک سو سبب حفظ ارزش های انقلاب و از سوی دیگر سبب حل مشکلات موجود خواهد شد.

استاندار سمنان حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن را حماسی توصیف کرد و گفت: این حضور تماشایی که نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی نیز دارد، نشاندهنده تعلق خاطر مردم به انقلاب اسلامی است.

چاوشی با تأکید بر این که حضور مردم به دشمنان ثابت می کند که ایران ماندنی است، اظهار کرد: دوستان ما در سراسر جهان از خلق این حماسه بزرگ خشنود خواهند شد.

حسینی شاهرودی: نظام برای مردم است و کسی نمی تواند آن را از مردم بگیرد

سید حسن حسینی شاهرودی نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت یوم الله 22 بهمن گفت: علی رغم اینکه دشمنان نظام قصد براندازی نظام تا قبل از 22 بهمن امسال را داشتند اما امروز شاهد حضور پرشور مردم در این راهپیمایی عظیم و پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم.

وی تاکید کرد: این نظام برای مردم است و کسی نمی تواند آن را از مردم بگیرد.

قاسمی: راهپیمایی 22 بهمن؛ باشکوه و اقتدارآفرین

سردار روح الامین قاسمی فرمانده انتظامی استان سمنان نیز ضمن گرامیداشت یوم الله 22 بهمن اظهار داشت: امروز روز عشق به آرمان های امام، ولایت، شهدای انقلاب و دفاع مقدس و روز عید است.

قاسمی 22 بهمن را عیدِ استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواند و افزود: سیل عظیم جمعیت مردم در این روز بی تردید امنیت ملی ما را تضمین می کند و پیام های روشنی برای دشمنان ملت ما دارد.

وی حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را سبب افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی دانسته و ابراز امیدواری کرد با همت والای این مردم، انقلاب اسلامی به دست توانای حضرت صاحب الامر(عج) برسد.

فرمانده انتظامی استان با بیان این که به برکت اتحاد مردم وضعیت امنیتی جمهوری اسلامی ایران در شرایط مطلوبی قرار دارد گفت: آمریکا از بدو پیروزی انقلاب اسلامی مذبوحانه تلاش می کند تا به ناامنی در ایران دامن بزند اما به رغم این تلاش ها امروز ایران جزو امن ترین کشورهای دنیاست.

قاسمی در پایان تصریح کرد: به لطف خداوند و با وجود اصل ولایت فقیه و رهبری خردمند، هیچ آسیبی به مملکت ما نخواهد رسید.

 دستورانی: حرکت مردم سبب تداوم اندیشه پویای امام(ره) خواهد شد

محمد دستورانی مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان نیز با بیان اینکه مردم ایران همواره با انقلاب اسلامی همراهی کرده اند، گفت: مردم در بیست و دوم بهمن ماه امسال هم در صفوفی فشرده تر و با صلابت بیشتر بر سر استکبار فریاد خواهند زد.

دستورانی افزود: بی تردید حرکت مردم در این روز سبب ساز استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تداوم اندیشه پایا و پویای امام(ره) خواهد شد.

کاتب: دشمنان هنوز ملت بصیر ایران اسلامی را نشناخته اند

غلامرضا کاتب نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم با حضور پرشور خود بار دیگر نمره بیست در کارنامه پرعزت خود ثبت کردند.

 کاتب افزود: دشمنان با دیدن این حضور تاریخی و حماسه ای مردم در 22 بهمن 96 به این نتیجه خواهند رسید که ایران همیشه استوار و قدرتمند خواهد بود.

 نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حضور پرشور مردم لبیکی دوباره با آرمان های والای انقلاب اسلامی ایران بود ، تاکید کرد: این ملت همیشه بدون نقص تجدید پیمان کردند و حال نوبت مسئولان است که در خدمت به آنها کوتاهی نکنند.

 کاتب ادامه داد: ملت ایران اسلامی یک الگو کامل و مهم برای تمام جهانیان است که این عشق و ارادت به جمهوری اسلامی ایران به راستی درهیچ کجا یافت نمی شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار کرد: نگاه  مردم همیشه در حفظ مبانی انقلاب اسلامی ایران بوده است و این نگاه در شعارهای امروز نمایان بود پس باید  مزد ملت را به خوبی داد و خدمت کرد.

انتهای پیام/س

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه