تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل ثبت احوال استان سمنان:
مرگ و میر در استان سمنان ۱۰ درصد افزایش یافت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
عباسعلی قندالی گفت: میزان مرگ و میر در این استان در نیمه اول سال ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۱۰ درصد افزایش داشته است.

به گزارش مرآت ،  عباسعلی قندالی مدیرکل ثبت احوال استان سمنان گفت: یک هزار و ۶۰۰ نفر در ۶ ماهه ابتدایی سال گذشته در استان سمنان فوت کردند که این آمار با افزایشی محسوس در مدت مشابه امسال به یک هزار و ۷۷۲ نفر رسیده است.

او افزود: بیماری‌های قلبی و عروقی، سرطان‌ها و تومور‌ها و نقص دستگاه تنفسی سه علت عمده فوت مردم استان سمنان در نیمه نخست امسال بوده است.

مدیرکل ثبت احوال استان سمنان، با اشاره به میزان وفات در ۶ ماه ابتدایی امسال، تصریح کرد: ۱۳۱۲ مورد فوت شهری و ۴۵۴ مورد فوت روستایی در استان سمنان ثبت شد.

قندالی خاطرنشان کرد: از مجموع افراد فوت شده در استان سمنان در این مدت، ۹۹۹ نفر را مردان و ۷۷۵ نفر را نیز زنان تشکیل می‌دهند.
او  یادآور شد: شهرستان‌های شاهرود، سمنان، دامغان و گرمسار به ترتیب با ۴۱۵، ۳۹۴، ۲۶۰ و ۱۹۷ مورد فوت در نیمه ابتدایی امسال بیشترین میزان مرگ و میر را به خود اختصاص دادند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه