دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در گفتگو با مرآت:
مرکز نوآوری سمنان به شرکت‌های خلاق خدمات ارائه می‌دهد/ مرکز نوآوری نتیجه موافقت معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در سال 98 است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
علی حقیقی اصل با اشاره به افتتاح اولین مرکز نوآوری پارک علم و فناوری سمنان گفت: احداث مرکز نوآوری پارک علم و فناوری سمنان در پی انعقاد موافقت نامه ای در سال 98 با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری آغاز و در فروردین ماه امسال به بهره برداری رسید.

علی حقیقی اصل رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در حاشیه افتتاح مرکز نوآوری پارک علم و فناوری سمنان در گفت و گو با خبرنگار مرآت گفت: پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در راستای برنامه های توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و درچارچوب ماموریت های وزرات علوم، تحقیقات و فناوری با هدف گسترش فعالیت های دانش بنیان و ارتقاء سطح فناوری در منطقه شکل گرفته است.

حقیقی با اشاره به زمینه های فعالیتی پارک علم و فناوری خاطر نشان کرد: فعالیت پارک علم و فناوری در زمینه های مختلف الکترونیک، فناوری اطلاعات، فناوری های نانو، انرژِی های نو، هنر و صنایع دستی گوه اهتمام و نگاه توسعه ای آینده نگر بنیانگذاران، سازمان موسس و مسئولان مجموعه می باشد.

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان درباره افتتاح مرکز نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان بیان کرد: مرکز نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در پی انعقاد موافقت نامه ای با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال 98 و تخصیص وجوه حمایتی، در فروردین ماه 1400 به بهره برداری رسید.

وی افزود: این مرکز اولین مرکز نوآوری سمنان بوده و با متراژ 1500 مترمربع در یکی از بهترین نقاط مرکزی شهر سمنان واقع شده است.

حقیقی اصل در توضیح بخش های مختلف این مرکز اظهار کرد: مرکز نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با حمایت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دانشگاه سمنان، طراحی، بهسازی و تجهیز گردید و اکنون با داشتن فضاهای اختصاصی، اشتراکی، آموزشی و رفاهی برای تیم ها و واحد های فناور با وجود امکانات آزمایشگاهی، کارگاهی و تولیدی در جوار مرکز آماده خدمات رسانی به صاحبان ایده و نوآوران می باشد.

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اشاره به خدماتی که این مرکز به صاحبان ایده های نوآورانه ارائه می دهد تصریح کرد: فراهم نمودن فضای کار، تامین سرمایه اولیه، جذب سرمایه گذار، ارائه مشاوره های مالکیت فکری، ارائه مشاوره های حقوقی، خدمات مشاوره و منتوری و ارائه مشاوره های لازم برای بازاریابی محصولات و خدمات از نمونه خدماتی است که توان ارائه آن در این مرکز وجود دارد.

انتهای پیام/

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.