تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

نماینده ولی فقیه در استان سمنان:
مردم محرک رونق تولید و جهش تولید در سال جدید هستند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
آیت الله شاهچراغی گفت: مردم به دور از اسراف و زیاده روی با خرید کالای ایرانی محرک رونق تولید و جهش تولید در سال جدید هستند.

به گزارش خبرگزاری مرآت، آیت الله «سید محمدشاهچراغی» ضمن اشاره به اینکه نام گذاری شعار سال جاری با عنوان «جهش تولید» از سوی مقام معظم رهبری انتخابی دقیق است گفت: شعار سال گذشته توانست در تحقق تولید و رونق بخشیدن به آن مؤثر واقع شود.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان حفظ وحدت و انسجام در تولید و مصرف کالای ایرانی را لازمه عملیاتی شدن منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال مبنی بر جهش تولید عنوان کرد و افزود: مردم با خرید کالای ایرانی و تولید کننده با افزایش تولید محصول با کیفیت نقشی مهم در جهش تولید دارند.
وی با تاکید بر اینکه بدون شک در صورت عدم وجود اتحاد و انسجام بین مردم، مسئولان و تولیدکنندگان نمی توانیم به اهداف عالی اقتصادی برسیم ادامه داد: همه باید با تمام توان برای ایجاد تحرک لازم در این زمینه قدم برداریم.
آیت الله شاهچراغی نقش افزایش صادرات و کاهش واردات در جهش تولید و تحقق منویات مقام معظم رهبری را مهم خواند وگفت: داشتن روحیه جهادی برای تحقق شعار امسال بسیار ضروری است و همه باید برای تحقق این راهبرد بیش از پیش تلاش کنند.
نماینده ولی فقیه در استان سمنان تصریح کرد: رسیدن به اهداف اشتغال و رونق اقتصادی و بهبود معیشت مردم تنها با رونق و جهش تولید و حمایت از صنعت داخلی محقق می شود و باید با اعتماد و اتکا به سرمایه ها و ظرفیت های داخلی زمینه تحقق این مهم را فراهم کنیم.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه