تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

ماراتن انتخابات 96؛    
مردم شاهرود حماسه آفرین شدند/آفتاب حضور طلوع کرد
مردم شاهرود مانند سایر شهرهای ایران اسلامی یکبار دیگر با حضور خود پای صندوق های رای حماسه آفرین شدند تا نشان دهند چرا رهبر معظم انقلاب اسلامی نام این شهر را شهر باصفا مردم باصفا لقب دادند.

به گزارش مرآت  به نقل از نسل شاهوار؛ شاهرود صبح آدینه خود را با طلوع خورشید حضور آغاز کرد از نخستین ساعات رای گیری، شعب اخذ رای مملو از جمعیت هستند و پسر و جوان، مرد و زن از نقاط دور و نزدیک به پای صندوق های رای می شتابند تا به نوبه خود سهمی در این حماسه آفرینی داشته باشند برای دیدن این شکوه باید در بین مردم بود مردمی که یکهزار شهید دادند، هشت سال جنگیدند، ده ها جانباز سرافراز را تقدیم انقلاب کردند با ناملایمات و مشکلات زیستند اما خم به ابرو نیاوردند تا نشان دهند، پای نظام و ارزش های آن هستند.

باید به میان مردم رفت تا از بزرگی شان درس گرفت و مسجد مدرسه قلعه میعادگاه عشق این زمان بهترین مکان است مادر شهید شریعتی در حالی که به سختی با خانواده به محل رای گیری آمده می گوید: برای نظام و انقلابم رای می دهد برای جمهوری اسلامی ایران و سرافرازی آن در جهان و دنیا تا ان شالله پرچمش به دست صاحب اصلی اش باشد.

فرزندش تاکید می کند: از دیشب می گوید برای صبح آماده باشید تا رای دهیم بارها به همسرم گفت شناسنامه های را روی تلویزیون قرار دهید تا فراموش نکنیم این قدر اصرار برای حضور همیشه در مادر الگوی ما شده است از جوانی همینگونه بود تا امروز هم سر شوق حضور دارد.

محمد رضا شاه حسینی دیگر شهروند شاهرود نیز ار حضور پای صندوق می گوید: نیم ساعتی مانده بود تا در شعبه اخذ رای باز شود که من آمدم گمان می کردم نخستین نفرهستم اما وقتی آمدم 14، 15نفری جلوتر از من بودند این همه شور و شوق مرا یاد زمان جنگ در همین مسجد مدرسه قلعه می اندازد که چگونه مردم برای جبهه ها تدارکات می دیدند.

وی می افزاید: مردم شاهرود همیشه همینقدر در صحنه بوده اند در تمام صحنه ها از انقلاب، حادثه گنبد، درگیری ها، جنگ تحمیلی، دوران سازندگی، تحریه ها، دفاع از حرمین شریفین و ..بارها و بارها مردم ما در صحنه بودنشان را اثبات کرده اند.

اینجا مسئولان نیز در کنار مردم حضور دارند سرهنگ حمید دامغانی فرمانده سپاه ناحیه شاهرود درباره روند برگزاری انتخابات می گوید: خوشبختانه همه چیز به خوبی فراهم است از صبح که آغاز روند تحویل صندوق ها آغاز شد همه چیز بدون هیچ مشکل تا کنون در دست انجام است و شعب نیز در راس ساعت باز گشایی شدند.

دامغانی درباره تامین امنیت رای گیری در سطح شهرستان شاهرود نیز، تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز با همراهی وزارت کشور و مجریان انتخاباتی در راستای تامین امنیت شعب رای گیری نقش آفرینی می کند که برای این منظور 300 مامور امنیتی و بسیجی در شهرستان استقرار یافته اند.

فرمانده نیروی انتظامی شاهرود نیز با بیان اینکه یکهزار و 100پلیس وظیفه تامین امنیت انتخابات را برعهده دارند، گفت: خوشبختانه هیچ گزارش خاصی از مشکلات امنیتی انتخابات سطح شهرستان به دست نیامده و روند برگزاری این رویداد مهم در حال انجام است.

سرهنگ اشرفی تاکید کرد: خوشبختانه جو نسبتا آرام و خوبی در ایام تبلیغات انتخابات و هنگام رای گیری در شاهرود مشاهده کرده ایم که باید گفت با همراهی تمام عوامل اجرایی، کمترین مشکلات را در این شهرستان دیده ایم و این امر جز با مساعدت همه دستگاه های اجرایی و مردم میسر نمی شود.

معاون استاندار سمنان و فرماندار شاهرود نیز ضمن اشاره به استقبال خوب مردم از این انتخابات، گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای در ساعات اولیه همه ما را شگفت زده کرد.

سید محمد رضا هاشمی گفت: ۲۲۵شعبه اخذ رای شامل ۱۲۷شعبه در شهر، ۲۵شعبه در بخش مرکزی، ۵۱شعبه در بخش بسطام و ۲۲شعبه هم در بخش بیارجمند تا ساعت 18 آماده دریافت آراء مردم شهید پرور این شهرستان خواهند بود.

وی افزود: بیش از 735 نفر برای دست یابی به ۲۷۵کرسی شوراهای اسلامی این شهرستان با هم به رقابت می پردازند تا تکلیف ۳۲عضو شورای اسلامی پنج شهر تابعه، هفت عضو شورای شهر شاهرود و ۶۸۰نفر نیز در روستاها مشخص شود. همچنین ۵۰شعبه رای گیری در شهرستان برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا پیش بینی شده اند از این تعداد، ۳۵شعبه ثابت و ۱۵شعبه هم به صورت سیار خواهند بود.

انتخابات همچنان ادامه دارد اینجا شاهرود شهر معلمان دین و اخلاق است و ده ها هزار عاشق ولایت فقیه و نظام امروز با هر رنگ و عقیده ای آمده اند تا یکصدا مهر تائیدی بر نظام مقدس جمهوری اسلامی بزنند اینجا حماسه ها خلق می شود.

انتهای پیام/ع

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه