تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

نماینده مردم سمنان در مجلس:
مدیری که خانواده‌اش در سمنان نباشد، به مردم توهین کرده است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس گفت: مدیری که خانواده‌اش در سمنان سکونت نداشته نباشد، به نوعی به مردم توهین کرده است.

به گزارش مرآت، احمد همتی نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس ضمن تبریک روز ملی ارتباطات و حلول ماه مبارک رمضان اظهار کرد: فضای مجازی به سمتی می‌رود که تمام ابعاد زندگی از لحاظ سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و ... را پوشش می‌دهد و حوزه‌ای نیست که به‌راحتی از کنارش عبور کرد.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس بیان کرد: وسعت تکنولوژی بسیار فراتر رفته و اکنون با استفاده از نانوتکنولوژی، بایوتکنولوژی و تکنولوژی‌های ارتباطی فکر افراد را رصد می‌کنند یا اینترنت اشیا که در حال انجام است، اهمیت زیادی دارد.

همتی با بیان اینکه در بحث‌های اقتصادی امروز پنج شرکت اول دنیا در حوزه IT هستند، گفت: یکی دیگر از مشکلات امروز، حذف نیروهای ایرانی و نخبه در این زمینه است.

وی تصریح کرد: مشکلات و گلایه‌هایی را دوستان خوش‌فکر و ارزشمند استارتاپی سمنان داشتند و می‌خواهیم تا زمینه را برای این عزیزان فراهم کنید؛ چون هم اشتغال‌زایی دارد و هم خلاقیت را به کار می‌اندازد.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس اضافه کرد: روند احداث ساختمان اداره کل ICT استان سمنان را با جدیت بیشتری ادامه و اگر جایی مشکلی بود، اطلاع دهید تا پیگیری شود؛ چون این ساختمان یکی از نیازهای ضروری استان است.

همتی به اهمیت سکونت خانواده‌های مسؤولان غیربومی در سمنان اشاره کرد و از مدیران خواست تا برای احترام گذاشتن به مردم با خانواده‌های خود در سمنان حضور پیدا کنند.

فارس

انتهای پیام/ع

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه