شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان:    
مدیریت پسماندهای صنعتی بر عهده شهرداری نیست
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان گفت: مدیریت پسماندهای صنعتی بر عهده این سازمان نیست و متولیان امر باید به وظایف خود به‌درستی عمل کنند.

به گزارش مرآت، حمیدرضا پیوندی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان درباره مدیریت پسماندهای صنعتی و خانگی در شهر سمنان اظهار کرد: مدیریت پسماندهای صنعتی بر عهده سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان نیست و متولیان امر باید به وظایف خود به‌درستی عمل کنند.

وی ادامه داد: توصیه ما به شهروندان این است که باطری‌های قلمی و موبایل را چون نمی‌تواند در خاک جذب شود و پیامدهای مخربی برای کمپوست در آینده دارد، به محل‌های تعریف‌شده توسط شهرداری سمنان تحویل دهند تا بر اساس شرایط ویژه، این اقلام ضایعاتی را دفع کنیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان با تأکید بر اینکه با توجه به فرارسیدن فصل گرما هم‌وطنان زباله‌هایشان را رأس ساعت 20 شب جلوی منزل یا داخل سطل‌های زباله بگذارند، تصریح کرد: شهروندان باید این اقدام را قبل و بعد از ساعت جمع‌آوری زباله انجام ندهند.

پیوندی با اشاره به اینکه برخی‌ها ساعت 23 شب به بعد پسماندها را داخل سطل زباله می‌گذارند، اضافه کرد: ساعت‌های طولانی تا جمع‌آوری مجدد زباله‌ها وجود دارد و فعل و انفعالات شیمیایی بوی نامطبوع و آزاردهنده ایجاد می‌کند و ازلحاظ حقوق شهروندی درست نیست و از طرفی هم پوسیدگی زیادی برای سطل‌های زباله ایجاد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه مواد غیرقابل بازیافت فقط دفع می‌شوند، اظهار کرد: هر چیزی که قابل بازیافت باشد، را بازیافت می‌کنیم؛ ولی مواد غیرقابل بازیافت دفع می‌شود.

فارس

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه