تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
محمدی: زبان در مقابل بزرگی شهیدان قاصر است/ یزدانی پر قدرت‌تر از گذشته باز می‌گردد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: تدفین شهید در خانه کشتی کار ارزشمندی بود و زبان در مقابل بزرگی این عزیزان قاصر است.

به گزارش مرآت، غلامرضا محمدی در حاشیه تدفین یک شهید گمنام در خانه کشتی اظهار داشت: کار خوب، خوب است. کار ارزشمندی انجام می‌شود و ما هم به نوبه خودمان به عنوان عضو کوچی از جامعه ورزش و کشتی افتخار می‌کنیم که حضور داریم. پهلوانان واقعی همین شهیدان بودند. پهلوانی را به معنای واقعی نشان دادند و جانشان را برای حفظ وطن کف دست‌شان گذاشتند.

وی ادامه داد: زبان در مورد این عزیزان قاصر است. فارغ از هر بحث سیاسی، جناحی و رنگی این کار ارزشمندیبود و باید از آنها قدردانی کنیم. 

سرمربی تیم‌ملی کشتی آزاد در مورد شرایط تیم ملی گفت: اردو هستیم و بعد از جام تختی به ایتالیا رفتیم. اولین مسابقه رسمی‌مان قهرمانی آسیا است و بعد از آن برای مسابقات انتخابی المپیک که فروردین ماه برگزار می‌شود، آماده می‌شویم. امیدوارم بتوانیم حداکثر سهمیه را کسب کنیم، هرچند کار سختی است. ابتدا سهمیه و بعد از آن برای المپیک تلاش خواهیم کرد.

محمدی در مورد وضعیت حسن یزدانی گفت: او از اواخر بهمن می‌رسد و نگرانی در مورد وی نداریم. خیال همه راحت باشد، او  پرقدرت تر از گذشته باز خواهد گشت.

وی در مورد انتخاب مربی ایرانی برای سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: من کاملا موافق این موضوع هستم. مربیان ایرانی همیشه ثابت کردند که مرد روزهای سخت هستند. همین علی پروین که امروز به مراسم آمده، یادم نمی‌رود که در المپیک 1990 پکن چه غوغایی تیم‌ملی با او که مربی ایرانی بود، انجام داد. امیدوارم هرکسی انتخاب می‌شود، فوتبال مان را به روزهای خوبش باز گرداند.

منبع/فارس

انتهای پیام/پ

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه