تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
مبتلایان به ویروس کرونا در شاهرود به ۲ هزار و ۹۲ تن رسید
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه شمار مبتلایان به ویروس کرونا در شاهرود به ۲ هزار و ۹۲ تن رسید، افزود: شاهد روند افزایشی ابتلا و بستری بیماران کرونایی در شرق استان سمنان هستیم.

به گزارش مرآت، احسان بینش شامگاه پنجشنبه افزود: ۵۰ مورد جدید قطعی ابتلا به ویروس کرونا در ۴۸ ساعت گذشته در زیر مجموعه این دانشگاه شناسایی شد که این آمار نشان دهنده فعال بودن زنجیره انتقال ویروس کروناست.

وی با بیان اینکه زنجیره انتقال ویروس در اماکن پر رفت و آمد بسیار فعال  است، تصریح کرد: مطالعات میدانی نشان می دهد این زنجیره به داخل خانواده ها کشیده شده است.

بینش از شهروندان خواست؛ هر بیماری در خانواده دچار علایم حاد تنفسی از جمله تب، گلو درد، سرفه و درد قفسه سینه می شود این علایم را به عنوان ابتلا به ویروس کرونا تلقی کرده و به مراکز پزشکی مراجعه کند.

بیمارستان امام حسین (ع)  شهرستان شاهرود به درمان مبتلایان ویروس کرونا اختصاص یافته است.

شهرستان های شاهرود و میامی  در شرق استان سمنان با جمعیتی حدود ۲۲۰ هزار تن و ۵۴ هزار کیلومتر مربع مساحت، گستره زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود هستند.

به گفته سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا ظهر امروز با فوت ۲۵۶ بیمار دیگر مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان بیماری کووید۱۹ در کشور به ۲۹ هزار و ۶۰۵ تن نفر رسید و ۳۰ استان همچنان در وضعیت قرمز یا هشدار کرونا هستند.

 

 

 

ایرنا

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه