تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

  مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی استان:   
مبارزه با آفت سن در 4.5 هزار هکتار گندمزار سمنان انجام شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: مقابله با آفت های سن مادری و پوره در چهار هزار و ۵۸۵ هکتار از اراضی گندم و جو استان اجرا شد.

به گزارش مرآت، عباس مشیریان در گفتگو با  خبرنگاران اظهار داشت: مبارزه با آفت سن مادری از ابتدای فروردین ۹۸ در استان آغازشده و در حال حاضر نیز مبارزه با پوره در حال انجام است.

وی با بیان اینکه عمده مبارزه با آفت سن گندم در شهرستان‌های گرمسار و آرادان اجرا شد، گفت: در شهرستان گرمسار در ۲ هزار و ۷۲۰ هکتار، در آرادان یک هزار و ۶۶۰ هکتار، در سمنان ۱۴۰ هکتار و در سرخه نیز ۶۵ هکتار طرح مبارزه با سن مادری و پوره اجرایی شد.

مشیریان با بیان اینکه مبارزه با پوره سن از اواخر اردیبهشت آغازشده است، گفت: مبارزه با این آفت در سمنان از ۲۶ اردیبهشت و در گرمسار و آرادان از ۲۷ اردیبهشت آغازشد.

وی تصریح کرد: مبارزه با آفت پوره در ۲۳۵ هکتار انجام شده و آرادان با ۱۰۰ هکتار بیشترین مبارزه با پوره سن را داشته و در شهرستان‌های گرمسار و سمنان نیز به ترتیب ۸۰ و ۳۵ هکتار مبارزه با پوره سن انجام‌شده است.

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان افزود: مبارزه با پوره سن در ۱۷۰ هکتار از اراضی گندم و ۶۵ هکتار از اراضی جو انجام‌شده است.

مشیریان با بیان اینکه وسعت مبارزه با سن مادری بیش از مبارزه با پوره سن بوده است، افزود: مبارزه با سن مادری یک ماه قبل از پوره سن آغازشده و درمجموع کل مبارزه با سن مادری چهار هزار و ۳۵۰ هکتار بوده که گرمسار با ۲ هزار و ۶۴۰ هکتار بیشترین وسعت مبارزه را داشته است.

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: مبارزه با سن مادری در ۲ هزار و ۸۴۰ هکتار از اراضی گندم و یک هزار و ۵۱۰ هکتار از اراضی زیر کشت جو در استان سمنان انجام‌شده است.

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه