شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رییس کمیته امداد شاهرود: 
ماه رمضان آرزوی 200کودک یتیم شاهرود برآورده شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شاهرود گفت : با برگزاری جشن آرزو ها در ماه مبارک رمضان ، 200 کودک یتیم به خواسته هایشان رسیدند.

به گزارش مرآت، محمد بلوچی با اشاره به برگزاری جشن آرزوها با حضور 400 نفر از روزه داران و خیران افزود : مبلغ 700 میلیون ریال برای برآورده کردن آرزوی 200 کودک یتیم جمع آوری شد.
وی تصریح کرد : پیش از این از کودکان خواسته شده بود تا آرزوهای خود را در قالب دلنوشته بنویسند و خیران با اطلاع از آرزوی کودکان زیرپوشش این نهاد نسبت به برآورده کردن نیاز آنها اقدام کنند.
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شاهرود با بیان اینکه هم اکنون قریب به 240 فرزند یتیم و450 فرزند بد سرپرست زیر پوشش طرح 'محسنین ' هستند، افزود: دوچرخه ، تبلت ، لب تاب و اسباب بازی از جمله هدایایی است که از طرف خیران برای برآورده کردن آرزوی کودکان اهدا شد.
بلوچی گفت: جشن آرزوها چند سال است که با ابتکار شاهرود در کل استان انجام می شود ، اجرای طرح های اکرام ایتام و محسنین در مسیر فقرزدایی بسیار موثر است.
وی با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان 10 محله نیکوکاری مراسم افطاری برای مددجویان زیر پوشش آن محله برگزار می کند افزود: سبدهای غذایی در 3 مرحله از طرف این مراکز تحویل نیازمندان می شود.
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شاهرود یادآورشد : بسته های غذایی به ارزش حدود 2 میلیون و پانصد هزار ریال بر اساس تعداد نیازمندان در ماه رمضان توزیع می شود، در تعدادی از محله ها هم نانوایی ها نان رایگان در اختیار نیازمندان قرار می دهند.
بلوچی با بیان اینکه در مراکز نیکوکاری و مصلای بزرگ شاهرود پایان ماه رمضان مکان هایی برای جمع آوری فطریه در نظر گرفته می شود، افزود: این مبالغ پس از جمع آوری بین نیازمندان همان محل توزیع می شود.
کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهر شاهرود 2282 خانوار زیرپوشش دارد، همچنین 4565 خانوار هم از کمک های موردی این نهاد بهره مند هستند.

ایرنا

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه