شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان:    
ماموریت‌های اورژانس سمنان امسال چهار درصد افزایش یافت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: عملکرد اورژانس ۱۱۵ استان در نیمه نخست امسال با ۱۸ هزار و ۶۱۸ ماموریت، چهار درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافت.

به گزارش مرآت، نوید دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: تعداد ماموریت‌های شهری ۶ ماه نخست سال ۹۸ در استان سمنان، سه هزار و ۶۳۰ مورد ترافیکی، ۲ هزار و ۱۱۱ مورد غیرترافیکی و ۱۲ هزار و ۸۷۷ مورد رسیدگی و انتقال بیمار بود.

وی افزود: این آمار در ۶ ماه نخست سال گذشته، ۴ هزار و ۴۵ ماموریت ترافیکی، یک هزار و  ۵۹۴ ماموریت غیرترافیکی و ۱۲ هزار و ۲۸۵ ماموریت انتقال و رسیدگی به بیمار بود.

دانایی با اشاره به افزایش ماموریت‌های شهری نسبت به جاده‌ای گفت: ۶ ماه نخست امسال ماموریت‌های جاده‌ای یک هزار و ۸۰۰ مورد ترافیکی، ۶۴۵ مورد غیرترافیکی و چهار هزار و ۱۱۱ مورد رسیدگی و انتقال بیمار بود، این در حالی است که در ۶ ماه نخست سال ۹۷ تعداد ماموریت‌های جاده‌ای ترافیکی ۲ هزار و ۲۴۳ مورد، ۴۱۵ مورد غیرترافیکی و چهار هزار و ۴۸ مورد رسیدگی و انتقال بیمار بود.

وی، تعداد ماموریت‌های اورژانس مرتبط با حمل و نقل در ۶ ماه نخست امسال را سه هزار و ۶۳۰ مورد با پنج هزار و ۴۶۰ مصدوم و در مدت مشابه سال گذشته چهار هزار و ۴۵ مورد با پنج هزار و ۳۴۵ مصدم اعلام کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، بیان کرد: اورژانس استان با توجه به وضعیت خاص جغرافیایی منطقه و قرار گرفتن در مسیر عبور زائران حرم امام هشتم در ایام مختلف سال با میزان بالایی از تماس‌های تلفنی و مأموریت‌ها مواجه است.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه