شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان:
لزوم پرهیز سمنانی‌ها از سفر در تعطیلات عید فطر/ کرونا در کمین است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با تأکید بر اینکه مردم استان باید از سفر در تعطیلات عید فطر بپرهیزند، گفت: مردم بدانند وضعیت استان زرد و کرونا در کمین است.

به گزارش مرآت نوید دانایی در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به در پیش رو بودن تعطیلات عید فطر، اظهار داشت: گستره بیماری در استان سمنان در حال افزایش است، به همین سبب شرایط لازم برای سفر مهیا نیست و مردم باید از سفر در تعطیلات عید فطر پرهیز کنند.

وی با تأکید بر لزوم رعایت نکات بهداشتی در اماکن عمومی بیان کرد: استان سمنان در حال حاضر در مرحله مدیریت بیماری قرار دارد و در صورت عدم توجه به توصیه‌های دانشگاه علوم پزشکی احتمال تشدید این بیماری وجود دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با اشاره به اینکه تاکنون نتیجه آزمایش ۵۵۱ نفر در شهرهای تحت مدیریت این دانشگاه مثبت شده است، خاطرنشان کرد: ۸۵ درصد از این تعداد معادل ۴۶۸ نفر به طور کامل بهبود یافتند و به آغوش خانواده بازگشتند.

دانایی اضافه کرد: مردم نباید کرونا را فراموش کنند و به شایعات بی‌اساس پایان کرونا توجه نکنند، درواقع کرونا به پایان نرسیده و رعایت اصول اولیه بهداشتی بهترین راهکار برای جلوگیری از ابتلاء به این بیماری است.

استان سمنان دارای دو دانشگاه علوم پزشکی مستقل در شهرهای شاهرود و سمنان است.

 

 

 

منبع:مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه