شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

استاندار سمنان مطرح کرد:    
لزوم حمایت‌ بانک‌‌ها از واحدهای تولیدی مشکل‌دار سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان گفت: بانک‌های عامل این استان در مقوله حمایت از بخش تولید، کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی مشکل‌دار به‌صورت جدی ورود کنند.

به گزارش مرآت، علیرضا آشناگر استاندار سمنان، پیش از ظهر امروز در یکصد و هشتاد و هشتمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان اظهار کرد: بانک‌ها برای رونق تولید و استمرار ایجاد اشتغال پایدار در بخش کشاورزی این استان، تعهد ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی در این بخش را عملیاتی کنند.

وی ادامه داد: اگرچه عملکرد بیشتر بانک‌های عامل استان سمنان در بخش صنعت و تولید مطلوب و رضایت‌بخش است؛ اما همچنان نیاز است تا در این حوزه تلاش بیشتری صورت گیرد.

استاندار سمنان بیان کرد: نیاز است تا بانک‌های عامل این استان در مقوله حمایت از بخش تولید، کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی مشکل‌دار به‌صورت جدی ورود کنند.

آشناگر با بیان اینکه حمایت مالی از واحدهای تولیدی مشکل‌دار در استان سمنان یکی از وظایف بانک‌های عامل است، اضافه کرد: نیاز است تا بانک‌ها در جهت رفع مشکلات مالی این واحدها و رونق تولید و حفظ اشتغال این واحدها گام بردارند.

وی خاطرنشان کرد: کوتاهی بانک‌ها و عدم مساعدت مالی از سوی آنها در این حوزه، به‌هیچ‌عنوان قابل‌قبول نیست و در صورت بروز این مهم و به‌تبع آن ایجاد مشکلات متعدد در حوزه‌های مختلف به‌واسطه تشدید مشکلات کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی مشکل‌دار در استان، برخورد جدی با افراد مسؤول این امر صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه