تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
قوچان‌نژاد به لیگ برتر ایران می‌آید؟
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مهاجم سابق تیم‌ملی درباره اخبار منتشره مبنی بر حضورش در لیگ برتر ایران توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش مرآت، رضا قوچان‌نژاد مهاجم سابق تیم‌ملی که شاید دوباره بازگردد و برای ایران بازی کند، این روز‌ها با پیشنهاد چند باشگاه لیگ برتری روبه‌روست. او بازیکن باشگاه آپوئل قبرس به حساب می‌آید، ولی به هیچ‌وجه دوست ندارد به آنجا بازگردد و بازی کند. رقم انتقال رضا به آپوئل بالا بود و در واقع به‌خاطر انگیزه‌های مالی راهی این لیگ شد، ولی خیلی زود به این نتیجه رسید که تصمیم خوبی نگرفته است. سطح کیفی آپوئل بالا نبود و رضا هم به‌خاطر نارضایتی‌اش نتوانست عملکرد خوبی آنجا داشته باشد.

او به باشگاه اف سی سیدنی رفت و نیم فصل دوم سال قبل را در آنجا بازی کرد و با این تیم قهرمان شد. وقتی در این باره از گوچی می‌پرسیم می‌گوید: «راستش از عملکرد خودم در فصل گذشته راضی نیستم. با این‌که قهرمان استرالیا شدیم، ولی توقعاتم از خودم زیاد بود. آپوئل انتخاب خوبی برایم نبود و امیدوارم امسال بتوانم یک انتخاب خوب داشته باشم. امیدوارم یک پیشنهاد مناسب دریافت کنم.»

قوچان‌نژاد درباره شایعات حضورش در لیگ برتر ایران چنین جوابی می‌دهد: «راستش فعلا به حضور در ایران فکر نمی‌کنم. شاید این اتفاق در آینده بیفتد. به هر حال آدم نمی‌تواند آینده را پیش‌بینی کند. ولی فعلا همان‌طور که گفتم نمی‌خواهم به ایران بیایم.».

ولی هدف رضا در فصل جدید چیست؟ او در این باره می‌گوید: «هدفم بازی در اروپاست. دوست دارم به یک باشگاه خوب بروم و آنجا دوباره توانایی خودم را نشان دهم. دو سال قبل در هلند ۲۱ گل زدم و این به خاطر شرایط خوبی بود که در باشگاه هیرنوین داشتم. دوست دارم به جایی بروم که بتوانم خودم را نشان دهم. من بازیکنی هستم که دوست دارم در زمین بازی با همبازی هایم ارتباط نزدیکی داشته باشم، ولی وقتی مثلا سبک بازی این باشد که مدام سانتر شود، به مشکل می‌خورم. دوست دارم خیلی نزدیک به همبازی هایم باشم. فعلا وضعیتم مشخص نیست.»

دیروز هم خبر رسید قرارداد رضا با آپوئل در آستانه فسخ است. این باشگاه ممکن است رضایتنامه او را صادر کند و شاید هم رضا را به صورت قرضی به باشگاه دیگری بدهد. دو طرف در حال بررسی شرایط هستند و به‌زودی تصمیم نهایی را در این باره می‌گیرند. او در این باره می‌گوید: «فعلا من بازیکن آپوئل هستم.»

منبع:جام جم

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه