شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

یک نماینده مجلس در گفتگو با مرآت:
قوای سه‌گانه برای عملیاتی کردن بیانیه رهبر انقلاب دست به دست هم بدهند/ مسئولیت‌ناپذیری، انتخابات‌زدگی و سیاسی‌کاری مردم را ناراضی کرده است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
یک نماینده مجلس می گوید قوای سه گانه باید دست به دست بدهند و فرامین مندرج در بیانیه گام دوم انقلاب را عملیاتی کنند.

بشیر خالقی نماینده مردم خلخال  و کوثر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مرآت بیانیه اخیر رهبر انقلاب را راهگشا توصیف کرد و اظهار داشت: آمریکا و اذنابش در طول چهل سال گذشته از حربه تحریم علیه جمهوری اسلامی ایران استفاده کرده‌اند اما رهبر انقلاب راهکار مقابله با تحریم‌ها را در بیانیه خود بیان کرده‌اند.

خالقی با بیان این که اصل اتکاء به خود و عمل به اصول اقتصاد مقاومتی، شعار نیست گفت: شمار دانشمندان و اندیشمندان کشور نسبت به ابتدای انقلاب رشد بسیار قابل توجهی داشته است و از دیگر سو کشور ما ظرفیت‌های فراوانی دارد؛ لذا ما باید در مسیر پیشرفت به خود اتکاء کنیم.

وی با اشاره به پیشرفت‌های علمی روزافزون جمهوری اسلامی ایران گفت: رهبر انقلاب همواره بر اصل «ما می‌توانیم» و عزت نفس و اعتماد بنفس ملی تأکید کرده‌اند و آن‌چه که در این‌باره در بیانیه گام دوم انقلاب بیان کرده‌اند می‌تواند محرک نسل جوان باشد.

نماینده مردم خلخال و کوثر افزود: قوای سه‌گانه باید دست در دست یکدیگر بگذارند و به رغم دشمنی‌های چهل‌ساله غرب با ایران بکوشند تا فرامین مندرج در بیانیه گام دوم انقلاب را عملی کنند.

خالقی در پاسخ به پرسشی درباره این جمله رهبر انقلاب که هرگاه از چشم‌اندازهای انقلاب دلزدگی پیش آمده، این دلزدگی ناشی از رویگردانی مسئولان از ارزش‌های دینی بوده است گفت: یکی از مواردی که باعث دلزدگی مردم می‌شود، مسئولیت‌ناپذیری مسئولان است و از طرفی انتخابات‌زدگی و سیاسی‌کاری نیز از جمله مسائلی است که مردم را ناراضی کرده است.

انتهای پیام/ح

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه