شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
قنبری: دبیر حرف درستی می‌زند/ ما هم از هفت‌خوان رستم عبور کردیم
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
عضو سابق تیم ملی کشتی آزاد گفت: به نظر من دبیر کار درستی انجام می‌دهد و انتخابی تیم ملی باید ملاک اصلی کشتی باشد.

به گزارش مرات،فریدون قنبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد حاشیه‌هایی که پیرامون اجرای چرخه انتخابی تیم ملی کشتی ایجاد شده است، اظهار داشت: برگزاری انتخابی تیم ملی همیشه و در هر شرایطی خوب است. علیرضا دبیر حرف درستی می‌زند. من نمی‌دانم چرا باید با این حرف موضع داشت. ملی‌پوش کشتی باید با مسابقه انتخابی به عضویت تیم ملی دربیاید.

وی با اشاره به زمان قهرمانی خودش، تأکید کرد: ما هم مسابقه انتخابی می‌دادیم، نه یک بار، بلکه چند بار و بعد صاحب دوبنده تیم ملی می‌شدیم. همان سالی که من ملی‌پوش شدم، در مسابقات قهرمان کشوری به مقام اول رسیدم، بعد در لیگ همه 84 کیلویی‌ها را بردم. در جام تختی هم اول شدم و تازه آن وقت بود که برای تیم ملی انتخاب شدم و البته در آخر محرومم کردند و مرا به جهانی نیویورک که حقم بود، نبردند.

قنبری ادامه داد: باید هفت‌خوان رستم را پشت سر می‌گذاشتیم تا ملی‌پوش شویم. اینکه حالا هم قرار باشد ملی‌پوش با مسابقه و خودش انتخاب شود، کار درستی است. به نظر من دبیر کار درستی انجام می‌دهد. انتخابی تیم ملی باید ملاک اصلی کشتی باشد. دبیر رئیس فدراسیون است و می‌خواهد حتماً ملی‌پوشان با این روش انتخاب شوند.

وی یادآور شد: دبیر همدوره ما بوده و ما در همه انتخابی‌ها شرکت می‌کردیم. آن زمان هم محمدرضا طالقانی رئیس بود و قطعاً نظرات او اجرا می‌شد. برخی می‌گویند همه چیز دست ما باشد و خودمان انتخاب کنیم که این اشتباه است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه