تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

    
قدرت مرز نمی‌شناسد/ ایران اسلامی نماد امنیت در منطقه و فرامنطقه است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
امام جمعه موقت تهران گفت: در نگاه قرآن قدرت مرز نمی‌شناسد و ملت ایران همواره در مرز قدرت حرکت کنند.

به گزارش گروه سیاسی مرآت به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد امام جمعه موقت تهران در مراسم تشییع و تدفین پیکر یک شهید گمنام که امروز سه‌شنبه 22 اسفند ماه در محل مرکز آموزشی 01 شهدای وظیفه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، اظهار کرد: برای شهدای عالیقدر که پاسداران از عزت، ‌شرف و اقتدار ملت عزیز ایران است از خداوند سبحان علو درجات را مسئلت دارم.

وی افزود: امیدوارم خداوند سبحان آحاد ملت ایران و نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنان در راه‌ پاسداری از آرمان‌های شهدای عالیقدر ثابت قدم و استوار نگه دارد.

وی با اشاره به آیه "وَ اَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ" ادامه داد: این آیه شریف تبیین کننده راهبردی دفاعی امت اسلام و جمهوری اسلامی ایران است، زیرا در نگاه قرآن قدرت مرز نمی‌شناسد و ملت ایران باید همواره در مرز قدرت حرکت کند.

ابوترابی‌فرد با بیان اینکه ملت ایران باید نماد اقتدار سیاسی، علمی، دفاعی، اقتصادی و در همه عرصه‌ها باشند افزود: در عرصه دفاعی اقتدار دفاعی بازدارنده جمهوری اسلامی ایران با الهام قرآن و اوامر فرماندهی معظم نیروهای مسلح به معنای واقعی کلمه دشمن را از هر گونه تعرض، اقدام و تصمیم برای آسمان زمین و دریای ما باز داشته است و متوقف نموده است و باید در اندازه‌ای در قدرت باشیم که هرگز تصمیم تعرض به ایران اسلامی در ذهن دشمنان خطور ننماید.

وی اظهار کرد: اقتدار امروز دستاورد مجاهدت دیروز شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اقتدار امروز دستاورد راهبرد اقتدار آفرین دفاعی جمهوری اسلامی ایران است ادامه داد: این قدرت دفاعی بازدارنده برای ما است و پدافند هوایی مستقر در جمهوری اسلامی ایران آسمان ایران را همانند گنبد آهنینی تبدیل کرده است و موشک‌های ما نیز موجب بازدارندگی شده است و به دشمنان اجازه کمترین تعرضی به جغرافیای ایران را نمی‌دهد.

ابوترابی فرد افزود: این که مقام ارشد اطلاعاتی ارتش آمریکا در کنگره آن کشور اظهار می‌دارد قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران قدرت نظامی آمریکا را در جنوب شرقی و غرب آسیا مهار کرده است دستاورد رشد، توسعه علمی، فناوری و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اینکه همواره باید در مرز قدرت حرکت کنیم و قدرت مرز نمی‌شناسد تاکید کرد: دنیا با تمام توان در مسیر افزایش قدرت حرکت می‌کند و ملتی می‌تواند با اقتدار از هویت و ارزش‌های خویش دفاع نماید که در بالاترین سطح اقتدار باشد.

ابوترابی‌فرد با بیان اینکه ایران اسلامی نماد امنیت در منطقه و فرامنطقه است ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران نماد اقتدار در منطقه و معادلات بین‌المللی است که این امر در سایه آموزه‌های اسلام، پیامبر و ائمه و آراستگی به فضائل اخلاقی در سایه تحکیم پیوند استوار و ناگسستنی با رهبری معظم عالیقدر و فرماندهی معظم کل نیروهای مسلح به دست آمده و این را با اقتدار تدوام خواهد داشت.

امام جمعه موقت تهران با خطاب به دانشجویان مرکز آموزشی 01 نزاجا گفت: نقش شما در اقتدار نیروهای مسلح نقشی تایید کننده است.

وی افزود: همگی با هم در سایه تمسک به آموزه های اسلام و در پرتو از اطاعت از خداوند و در سایه تحکیم پیوند با امامت و مقتدا و رهبری خویش می‌توانیم ایران اسلامی را در جایگاه و موقعیت زیبنده آن قرار دهیم و این راهی است که شهدای ما پیموده است.

ابوترابی‌فرد با اشاره به شهید گمنام ادامه داد: شهیدی که در نوجوانی به شهادت رسید آمده است، چون مشعلی پر فروغ در این مرکز آموزشی بدرخشد.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه به یاری خداوند و عزم و اراده نیروهای مسلح و تداوم شهدای عالیقدر در جایگاه برتری قرار خواهیم گرفت گفت:‌ برای ملت عزیز ایران و ملت‌های مسلمان منطقه اقتدار عزت و امنیت به ارمغان خواهیم آورد.

وی با اشاره به سربازان مرکز آموزشی 01 نزاجا تاکید کرد: شماها امروز به ارتش جمهوری اسلامی ایران یک رکن اقتدار و عزت هستید و حضور شما در ارتش نقش اساسی در خلق قدرت دارند و نیروهای وظیفه در ارتش و نیروهای مسلح همانند خونی هستند که در رگ‌های نیروهای مسلح حرکت کرده و به آن ادامه حیات می‌دهند.

امام جمعه موقت تهران افزود: حضور شما در این نهاد اقتدار آفرین است و باید شماها از این دوران به شایستگی بهره‌ ببرید، چرا که دانشگاه ارتش بیش از مراکز آموزشی در آن رشد علمی، دانش و ارتقای توانایی مدیریت ایجاد می‌کند.

ابوترابی‌فرد با اشاره به اینکه امیدوارم سال 97 سالی همراه با عزت و اقتدار و پیروزی‌های بزرگ باشد ادامه داد: این سال ان شاء‌الله همراه با شکست برای دشمنان امت اسلام باشد و برای ملت مظلوم اما شجاع یمن پیروزی ارمغان آورد و برای ملت‌های مظلوم‌ عراق، سوریه، بحرین، فلسطین، افغانستان و پاکستان آرزوی پیروزی دارم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم جمهوری اسلامی برای ملت‌های منطقه الهام بخش و برای استکبار تهدید جدی و برای مظلومان جهان پشتوانه‌ای اقتدار بخش باشد.

انتهای پیام/ 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه