شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
قایم باشک بازی در هیأت مدیره پرسپولیس!/انصاری‌فرد چه زمانی قدرت می‌گیرد؟
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
لغو جلسه روز گذشته هیات مدیره پرسپولیس باعث شد تا یک بار دیگر شایعه ناهماهنگی برخی از اعضای هیات مدیره این باشگاه با مدیرعامل جدید به گوش برسد.

به گزارش مرآت، از هفته گذشته اعلام شده بود که روز شنبه (دیروز) جلسه هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار شود و قرار بود در این جلسه تصمیمات مهمی برای مدیریت در باشگاه پرسپولیس اتخاذ گردد اما در کمال تعجب این جلسه برگزار نشده و لغو شد تا تصمیم‌گیری درباره برخی مسائل مهم این باشگاه به روزهای بعد موکول شود.

این موضوع البته پیش از این هم سابقه داشته و زمانی که استعفای ایرج عرب از سوی وزارت ورزش به دست علی رغبتی عضو با نفوذ هیات مدیره پرسپولیس رسید برخی از افراد حاضر در هیات مدیره برای برگزاری جلسه و تصمیم گیری در خصوص این استعفا طفره می‌رفتند! حالا اما داستان به شکل دیگری در حال رخ دادن است.

از اوایل شهریور ماه که محمدحسن انصاری‌فرد به جای ایرج عرب به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انتخاب شد صحبت از تغییرات در هیأت مدیره پرسپولیس به گوش می‌رسید اما هنوز اتفاقی در این خصوص رخ نداده و مدیرعامل جدید پرسپولیس باید با اعضای هیأت مدیره‌ای که با مدیرعامل قبلی کار می‌کردند کار کنند. این مسأله باعث شده تا شایعاتی مبنی بر هماهنگ نبودن اعضای فعلی هیأت مدیره پرسپولیس با مدیرعامل جدید پرسپولیس به گوش برسد هر چند که نه مدیرعامل جدید و نه اعضای هیأت مدیره تاکنون واکنشی به این مسأله نشان ندادند. در خصوص اعضای هیأت مدیره پرسپولیس مدت‌هاست که حرف و حدیث‌هایی به گوش می‌رسد و مشخص نیست که انصاری‌فرد بتواند با اعضای فعلی، کار را آن‌طور که می‌خواهد پیش ببرد.

انصاری‌فرد قصد دارد برنامه‌های مدنظر خود را در باشگاه پرسپولیس اجرایی کند اما فعلا قدرتی برای این کار ندارد. در زمان مدیرعامل قبلی و بنا به دلایلی، هر اقدامی که قرار بود از سوی مدیرعامل انجام شود باید به تصویب هیات مدیره می‌رسید که این موضوع خود گواهی بر ناتوانی ایرج عرب در سمتی که در آن قرار داشت، بود. حالا اما مدیرعامل جدید به دنبال در اختیار گرفتن قدرت اجرایی بیشتری در پرسپولیس است تا بتواند اصلاحات مد نظر را در همه امور باشگاه و تیم، اجرایی کند که با برگزار نشدن جلسه روز گذشته هیات مدیره، این موضوع باز هم به تعویق افتاده است. در حالی که روز گذشته برخی از اعضای هیات مدیره همچون علی رغبتی و مهدی محمدنبی برای حضور در جلسه حاضر بودند اما غیبت 3 عضو دیگر باعث شد تا این جلسه برگزار نشود. مشخص نیست با روند فعلی چه زمانی می‌توانیم شاهد هماهنگی بین مدیرعامل جدید و اعضای قدیمی هیات مدیره پرسپولیس باشیم. شاید باید منتظر ورود جدی وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی اصلی باشگاه پرسپولیس به این موضوع باشیم تا یا هماهنگی بین انصاری‌فرد و هیات مدیره به وجود بیاید یا اینکه فکری برای برخی از اعضای هیات مدیره شود.

از طرف دیگر وزیر ورزش و جوانان و برخی از معاونانش که هفته‌ای 3 بار در خصوص خصوصی شدن پرسپولیس مصاحبه می‌کنند باید به این موضوع ورود کنند تا دست مدیر منتخب‌شان برای اداره باشگاه باز باشد. اگر وزارت ورزش به این موضوع بدیهی ورود کند آن وقت می‌توان امیدوار بود که معضلات پرسپولیس، دغدغه سئول نشینان خواهد بود. به هر حال باید فاصله بین شعار تا عمل از سوی مسئولان ارشد ورزش کشور خیلی زود برطرف شود.

فارس

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه