تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
فهرست تهایی نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم در استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
ستاد انتخابات استان سمنان سامی نهایی نامزدهای تایید صلاحیت شده برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مرآت، با پایان مهلت بررسی صلاحیت کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، ستاد انتخابات استان سمنان فهرست نهایی نامزدهای 4 حوزه انتخابیه در استان سمنان را به شرح زیر اعلام کرد:

حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه:

۱- محمد علی طاهریان

۲- غلامرضا ابراهیمی

۳- عبدالحمید اختری

۴- ابراهیم باصری

۵- روح الله جمعه‌ای

۶- علیرضا خسروی

۷- محمد خوش‌بیان

۸- جمال دامغانیان

۹- احمد داودی

۱۰- علی‌محمد ذوالفقاری

۱۱- امیر رفیعیان

۱۲- رحمان سعادت

۱۳- مصطفی شاطری

۱۴- حسام‌الدین شریعت‌پناهی

۱۵- رضا شمس‌خانی

۱۶- مسعود شکیبایی‌فر

۱۷- علی صفا

۱۸- بتول طاهریان

۱۹- سید ابولقاسم طباطبایی‌نژاد

۲۰- مصطفی طوریان

۲۱- ابوالقاسم عبدالکریمی

۲۲- علیرضا غفوریان

۲۳- حمیدرضا محمدیان

۲۴- عباس ملک‌دار

۲۵- ابراهیم نظری

۲۶- حامد نظری کمرودی

۲۷- علی‌محمد همتی

۲۸- محمد اسماعیل پیوندی

۲۹- عباس کاشیان

۳۰- امید کامروا

۳۱- عباس گلرو

حوزه انتخابیه شاهرود و میامی:

۱- قربانعلی آقائی

۲- مسلم ابراهیمی

۳- حمیدرضا اشراقی

۴- رضا بسطامی

۵- عباس حسین‌پور

۶- سید حسن حسینی

۷- منصوره حورعلی

۸- علی‌اصغر خانی

۹- حسینعلی ربیعی

۱۰- سید محمدتقی سیف

۱۱- جواد شاملو

۱۲- علی‌اکبر صابری

۱۳- علی عامری

۱۴- مهدی عباسی شاهکوه

۱۵- احمد عجم

۱۶- محسن مهرابی

۱۷- سید محمود موسوی

۱۸- سید حسن میرزائی

۱۹- علیرضا نظریان

حوزه انتخابیه دامغان

۱- محمدرضا البرزی

۲- مهدی احسانی فرد

۳- مجتبی ایمانیان

۴- علی پریمی

۵- رسول تقربیان

۶- سیدامیر تقوی

۷-عباس جوادی نژاد 

۸- ابوالفضل حسن بیکی

۹- حسین خلیل نژادی

۱۰- خسرو دانشجو

۱۱- روح الله رستمیان

۱۲- علی سلیمانی

۱۳- رضا عدالتی پور

۱۴- علی اکبر علیزاده برمی

۱۵- مریم فراتی

۱۶- محمد مهدی کاظمی

۱۷- علی ملاکاظمی

۱۸- نعمت الله مطواعی

۱۹- مهدی نوری

۲۰- محمدحسین یزدان شناس

حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان:

۱- زهرا بهری

۲- حسین چرخان

۳- سید رضا حسینی علائی

۴- اسماعیل رجبی

۵- مهدی شیرازی

۶- سکینه عرب سرهنگی

۷- قاسم فراوان

۸- نسیبه کمالی

۹- عبدالله مرادی

۱۰- اردشیر مطهری

۱۱- روح الله مطهری‌زاده

۱۲- مهدی