تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 معاون نظارت سازمان صمت استان خبر داد؛   
فعالیت ۱۹۵ ناظر افتخاری در رصد و پایش بازار استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از فعالیت ۱۹۵ ناظر افتخاری در بحث نظارت بازار در این استان خبر داد.

به گزارش مرآت، مهدی یحیایی معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان، گفت : نظر به شرایط ویژه اقتصادی کنونی و ضرورت بهره گیری از تمام ظرفیت‌های موجود برای ایجاد ثبات و نظارت بر بازار، استفاده حداکثری از مشارکت‌های مردمی برای تحقق این مهم و توجه بیش از پیش به طرح ناظران افتخاری ضروری است که در این رابطه در سالجاری بیش از 700 مورد گزارش از سوی ناظران افتخاری به ستاد خبری سازمان ارسال شده است.

وی با بیان اینکه رصد مستمر بازار به صورت کالا به کالا در دستور کار ناظران افتخاری قرار دارد تصریح کرد:  وجود ۳۰ هزار واحد صنفی و چندین هزار کالا، نظارت را برای بازرسان این سازمان مشکل می‌کند که وجود ناظران افتخاری باعث می شود تا به کمک بازرسان سازمان صمت و اتاق اصناف ، با نظارت بر واحدهای صنفی از هرگونه افزایش غیرقانونی قیمت‌ها به بهانه اصلاح قیمت بنزین جلوگیری و با متخلفان برخورد شود.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان سمنان ادامه داد: به منظور بهره گیری از پتانسیل حداکثری ، افراد علاقمند به مشارکت در این امر می توانند با مراجعه به پورتال سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به نشانی http://cppo.mimt.gov.ir نسبت به ثبت نام در گروه ناظران‌افتخاری، اقدام نمایند.

یحیایی یادآور شد: هم استانی های عزیز می توانند به عنوان ناظران افتخاری سازمان ، شکایات و گزارشات خود را اعم از گرانفروشی، کم فروشی ، عدم درج قیمت ، عدم صدور صورت حساب ، عرضه و فروش کالای قاچاق به شماره 124 سامانه ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گزارش کنند.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه