شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

غلامحسین شاکری رئیس انجمن کشتی باچوخه کشور شد
غلامحسین شاکری سرپرست سابق ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی خراسان شمالی طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی به عنوان رئیس انجمن کشتی باچوخه کشور انتخاب شد. خبرگزاری فارس: غلامحسین شاکری رئیس انجمن کشتی باچوخه ک

به گزارش مرآت،از بجنورد به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی، متن این حکم بدین شرح است: نظر به تعهد و تجربه جنابعالی و در اجرای وظایف ذاتی و مأموریت فدراسیون به منظور احیاء و ترویج ورزش‌های سنتی و بازی‌های بومی و محلی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است،لذا به موجب این ابلاغ به عنوان« سرپرست انجمن کشتی باچوخه» فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌شوید.

این حکم می‌افزاید: امید است با استعانت از درگاه ایزد منان و بهره مندی از تجارب پهلوانان و پیشکسوتان کشتی باچوخه کشور و ظرفیت‌های بالقوه در این عرصه و با امعان نظر به رویکردهای علمی در فرآیندهای اجرایی با اولویت توسعه برنامه‌های آموزشی با هماهنگی این فدراسیون موفق و موید باشید.

به گزارش فارس، در سفر اخیر رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی به خراسان شمالی وی از مخالفت فدراسیون در خصوص تشکیل فدراسیون جهانی چوخه سخن به میان آورد که شاید این انتصاب بی‌ربط به سخنان جعفری در این خصوص نباشد.

فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه