تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
عملیات دفاع بیولوژیک در دامغان اجرا شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرهنگ محمدحسین تقی پور گفت: عملیات دفاع بیولوژیک برای مقابله با شیوع کرونا به همت سپاه ناحیه دامغان با ۴۲ اکیپ از نیرو‌های جهادی، پاسداران و بسیجیان اجرا شد.

به گزارش مرآت، سرهنگ پاسدار محمدحسین تقی پور فرمانده سپاه ناحیه شهرستان دامغان از حضور بیش از ۱۲۰ نفر از پاسداران، بسیجیان و نیرو‌های جهادی این شهرستان در این عملیات دفاع بیولوژیک که به طور همزمان در سراسر استان سمنان برگزار شد، خبرداد و گفت: این عملیات در ۵۵ نقطه شهری و روستایی انجام شد.

او با بیان اینکه این عملیات با برگزاری مراسم مشترک به صورت ویدئو کنفرانس با مرکز فرماندهی سپاه استان و دیگر شهرستانها، انجام شد افزود: عملیات با حضور اکیپ‌های شرکت کننده توسط فرماندهان و اعضای شورای تأمین شهرستان و رژه موتوری خودرو‌های شرکت کننده تا میدان امام رضا (ع) آغاز شد و سپس هر یک از اکیپ‌ها با مراجعت به مناطق مدنظر شهری و روستایی به ضدعفونی معابر، اماکن و خودرو‌ها پرداختند.

فرمانده سپاه ناحیه دامغان جلوگیری از شیوع بیش از پیش ویروس کرونا، افزایش آمادگی پاسداران و بسیجیان در مواجه با تهاجمات بیولوژیک، افزایش سطح امنیت روانی در جامعه و کاهش استرس را از اهداف این عملیات برشمرد و گفت: بدون تردید مردم بزرگوار نیز با ماندن در خانه نقش مهم و مکمل اقدامات پیشگیرانه خادمان خود در سپاه و بسیج، بهداشت و درمان و دیگر نهاد‌ها را برای غلبه بر این ویروس منحوس ایفا می نمایند.

سرهنگ تقی پور با اشاره به اقداماتی نظیر قریب به چهل شبانه روز اقدامات مستمر بسیجیان این شهرستان در ضدعفونی و گندزدایی معابر، اماکن عمومی، دولتی و فعال نمودن سه کارگاه تولید ماسک، تصریح کرد: سپاه و بسیج خود را خادم ملت، کشور و نظام اسلامی می‌دانند و همواره با افتخار در کنار مردم و خدمتگذار آن‌ها هستند.

انتهای پیام / م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه