تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
عمادی: به دوستی با نبی افتخار می‌کنم/ حرف و حدیث همیشه هست!
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مصطفی عمادی در واکنش به شائبه انتخابش به عنوان سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۳ سال ایران به خاطر ارتباطش با دبیر کل فدراسیون فوتبال، گفت: به دوستی با مهدی محمدنبی افتخار می‌کنم.

به گزارش مرآت،کمیته فنی و توسعه فوتسال روز گذشته اعلام کرد مصطفی عمادی به عنوان سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۳ سال ایران انتخاب شده و به زودی کارش را در این تیم آغاز می کند. انتخاب عمادی باتوجه به اینکه در سال های اخیر در سطح بالای فوتسال مربیگری نکرده، شک و شبهه هایی را در پی داشت و از دوستی وی با مهدی محمدنبی دبیر کل فدراسیون فوتبال به عنوان یکی از دلایل این انتخاب یاد شد.

عمادی در گفتگو با خبرنگار مهر، در واکنش به نقش مهدی محمدنبی در انتخابش به عنوان سرمربی تیم زیر ۲۳ سال گفت: البته دوستی با نبی به عنوان یک مدیر ارزشمند جزو افتخارات من است. بنده ۱۰ سال مربی تیم ملی جوانان ایران و تیم امید بودم. پنج سال عضو کمیته فنی و توسعه فوتسال بودم. بالاترین مدرک مربیگری فوتسال آسیا را دارم و اخیراً هم به عنوان یکی از مدرسان فوتسال آسیا انتخاب شده ام. نمی دانم چرا این صحبت ها مطرح می شود.

سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۳ سال ایران ادامه داد: سال ۱۳۸۵ و وقتی محمد دادکان رئیس فدراسیون و صادق درودگر رئیس کمیته فوتسال بودند، بنده مربی تیم جوانان ایران بودم. آن موقع نه مهدی محمدنبی در فدراسیون بود و نه عباس ترابیان. البته همانطور که گفتم افتخار دوستی من با نبی بالا است ولی قبلاً هم از این حرفها می زدند و می گفتند عمادی دوست ترابیان است.

عمادی یادآور شد: اشکالی ندارد! حرف و حدیث همیشه هست. بنده مدرک سطح سه فوتسال را دارم که در ایران فقط حدود ۲۰ نفر از این مدرک برخوردار هستند. جزو معدود مربیانی هستم که سابقه فوتبالی و فوتسالی دارم. از خودم تعریف نمی کنم ولی سابقه من مشخص است. دوستان هم محبت دارند! من باید آنقدر قوی باشم که برای جوانان مملکتم حرکتی انجام بدهم.

وی تاکید کرد: وقتی سرمربی تیم ملی جوانان بودم، به تورنمنتی در سنت پترزبورگ روسیه اعزام شدیم. حمید احمدی، علیرضا صمیمی، حسین طیبی و تعدادی از ملی پوشان فعلی ایران آن موقع اولین سفر خارجی خود را تجربه می کردند. آن موقع که بحث دوستی با نبی مطرح نبود. هر طور دوست دارید تیتر بزنید ولی بازهم می گویم دوستی با افرادی مثل نبی و ترابیان جزو افتخارات من در فوتسال است. گاهی از این مسائل دلگیر می شوم ولی با خودم می گویم باید به جوانان مملکت کمک کنم.

سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۳ سال در پاسخ به این سئوال که آیا صحت دارد قبل از انتخابش به عنوان سرمربی تیم امید، برای حضور او در تیم ملی به عنوان سرپرست رایزنی شده بود؟ گفت: من در جریان نیستم. بنده یکی از شش، هفت نفری بودم که برای سرمربیگری تیم امید برنامه دادم.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه