تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
عضو تیم ملی شمشیربازی: تعویق المپیک فرصت خوبی برای من است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
کافی گفت: تعویق المپیک فرصتی شد تا مقداری بیشتر به نقاط ضعف خود نگاه کنم و تمرین بیشتری داشته باشم.

به گزارش مرات،نگین کافی عضو تیم ملی شمشیربازی در اسلحه فلوره کشورمان در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره نحوه ورودش به رشته شمشیربازی اظهار کرد: حدود ۱۳ سال است که عضو تیم ملی شمشیربازی هستم. در یک طرح استعداد یابی با رشته شمشیربازی آشنا شدم و تا اکنون در تیم ملی حضور دارم.

او افزود: در مسابقات زیادی شرکت کردم و صاحب مدال‌های متفاوتی شدم. از جمله در مسابقه کاپ A در تایلند مقام سوم انفرادی را کسب کردم، در مسابقات بین المللی موفق به کسب مقام اول تیمی انفرادی شدم و در مسابقات اوپن در مالزی دوم شدم.

او با اشاره به اینکه مسابقات زون آسیا مهم‌ترین رقابت‌های پیش روی تیم فلوره است، افزود: قرار بود قبل از تعطیلی اردو‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا یک مسابقه انتخابی میان اعضای تیم فلوره برگزار شود تا در نهایت از بین ملی پوشان یک نفر جهت اعزام به مسابقات زون آسیا معرفی شود. با تعطیلی همه رقابت‌ها در سراسر جهان برنامه فدراسیون شمشیربازی نیز تغییر کرد و تمامی رقابت‌های داخلی نیز لغو شد و تاکنون تاریخی برای مسابقه انتخابی المپیک تعیین نشده است.

کافی گفت: تمرین در خانه در مقایسه با باشگاه متفاوت است و کیفیت پایین تری دارد. در رشته شمشیربازی یک سری تمرینات وجود دارد که تمرین حرکات آن نیاز به پیست شمشیربازی و تجهیزات دارد و نمی‌توان این تمرینات را در خانه انجام داد. چون باید آمادگی جسمانی خود را حفظ کنم روزانه در خانه تا جایی که امکان داشته باشم تمرین می‌کنم.

عضو تیم ملی شمشیربازی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و لغو مسابقات گفت: برای من شیوع ویروس کرونا و لغو مسابقات فرصتی شد تا نقاط ضعف خود را رفع کنم. همه این اتفاقات فرصتی شد برای من که مقداری بیشتر به نقاط ضعف خود نگاه کنم و تمرین بیشتری داشته باشم.

او درباره تعویق زمان المپیک گفت: برای من زمان خریدن خوب است. خوشحالم که فرصت زیادی برای تمرین بیشتر دارم. اینکه می‌توانم به این فکر کنم که با رقبایی که داشتیم ذهنیت و برنامه ریزی آن‌ها به هم ریخته است یک امتیاز مثبت برای من است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه