تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیر بازرسی و نظارت اصناف سمنان:    
عدم درج قیمت و عدم ارائه فاکتور در صدر تخلفات نوشت‌افزار سمنان است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر بازرسی و نظارت اصناف سمنان با بیان اینکه عدم درج قیمت و عدم ارائه فاکتور در صدر تخلفات لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار این استان است گفت: ۴۷۱ مورد بازرسی نوبه‌ای در طرح تشدید نظارت بر واحد‌های صنفی لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار در سمنان انجام شد.

به گزارش مرآت، مریم عرب مدیر بازرسی و نظارت اصناف سمنان گفت: طرح تشدید نظارت بر واحد‌های صنفی لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار در استان سمنان به مدت یک ماه از تاریخ 15 شهریورماه امسال آغاز و تا روز گذشته یعنی 15 مهرماه ادامه داشت.

وی افزود: این طرح به‌منظور کنترل و آرامش بازار نوشت‌افزار از تمامی واحد‌های صنفی لوازم‌التحریر و عرضه نوشت‌افزار در استان سمنان انجام شد.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان سمنان گفت: در بازرسی‌های انجام‌شده 96 پرونده تخلف از واحد‌های صنفی در حوزه لوازم‌التحریر در استان سمنان تشکیل و به تعزیرات ارسال‌شده است.

عرب با اشاره به اینکه 51 پرونده از این 96 پرونده تشکیل‌شده مربوط به شهرستان سمنان است افزود: بازرسی‌های نوبه‌ای و گشت‌های مشترک از سوی هشت اکیپ 2 نفره در دو نوبت صبح و عصر ساماندهی و برگزارشده است.

وی با اشاره به انجام 14 گشت مشترک اصناف با دیگر ارگان‌های نظارتی جهت بازرسی و نظارت بر بازار و کنترل قیمت‌ها گفت: درمجموع در ایام اجرای تشدید نظارت بر واحد‌های صنفی لوازم‌التحریر در استان سمنان 471 بازرسی نوبه‌ای انجام‌شده است.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان سمنان بیان داشت: بیشترین تخلفات انجام‌شده در این واحد‌های صنفی مربوط به عدم درج قیمت و عدم ارائه فاکتور ثبت‌شده است.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه