تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم:    
ظرفیت خوابگاهی کشور برای ۷۵ هزار دانشجوی مجرد افزایش می‌یابد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم گفت: وزارت علوم با همراهی بانک‌ها و دانشگاه‌ها ظرفیت خوابگاه‌های دانشجویی را برای ۷۵ هزار دانشجوی مجرد افزایش می‌دهد.

به گزارش مرآت، مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم،  بابیان اینکه در مجموعه وزارت‌خانه طی سال‌های اخیر، تلاش شده تا ظرفیت خوابگاه‌ها بالابرده شود، ابراز کرد: ساخت خوابگاه با کمک دانشگاه و حضور بانک‌ها منتج به حرکتی شده که می‌توانیم طی یک و نیم سال آینده شاهد افزایش ظرفیت خوابگاه‌های کشور برای ۷۵ هزار دانشجوی مجرد باشیم.

وی افزود: نگاه سازمان دانشجویی این است که اگر به مقوله رفاه و اسکان دانشجو توجه نشود، قطعاً از ارائه خدمات به او بازخواهیم ماند و درنتیجه دانشجو هم به اهداف خود نمی‌رسید لذا باید شرایط اسکان، پویایی، ورزش و نشاط و همچنین بخش‌های مختلف فرهنگی را برای دانشجویان ایجاد کرد.

معاون وزیر علوم گفت: اگرچه محدودیت‌هایی ممکن است سبب تأخیر در اجرای پروژه‌های دانشجویی شود اما قطعاً کار تکمیل و افزایش ظرفیت دانشجویان در خوابگاه‌های کشور با همراهی خوب خیران در دست اجرا است.

صدیقی با اشاره به بحث تغذیه و تجهیز رستوران‌های دانشگاه‌های کشور در برنامه رتبه‌بندی آشپزخانه‌ها، تأکید کرد: ۵۰ درصد آشپزخانه‌های دانشگاهی کشور استانداردسازی شده و تا سال ۹۹ این مهم در تمام دانشگاه‌های کشور صورت می‌گیرد از سوی دیگر به دنبال ایجاد رستوران‌های مکمل با امکان انتخاب غذا از منو در سطح دانشگاه‌های کشور هستیم.

وی در ادامه به موضوع فراهم کردن زمینه برای غنی‌سازی اوقات فراغت برای دانشجویان اشاره و تأکید کرد: بهترین وسیله برای پر کردن اوقاف فراغت، تربیت‌بدنی و رفاه دانشجویان است که در این حوزه شاهد افزایش خوب سرانه فیزیکی اماکن ورزشی در سطح دانشگاه‌ها هستیم که نوید روزهای خوب در پویایی دانشجویان را می‌دهد.

رئیس سازمان دانشجویی همچنین به ایجاد زیرساخت شاهکار (شتاب‌دهنده مرکز کسب‌وکار اشتراکی دانشگاه صنعتی شاهرود) نیز اشاره کرد و گفت: این طرح گامی مهم به‌سوی دانشگاه کارآفرین است که این امر امروز مدنظر وزارت علوم قرار دارد.

مهر

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه